marjeta
#113120
ČE JE ŠE DOVOL PROSTORA PRIJAVLJAM SEBE IN JOCOTA :lol: LEP POZDRAV MARJETA
Uporabniški avatar
 Bor
#113239
kaj je zdej ? a gremo al ne?
Vlajko?

ps: jaz sicer vem, samo vsi pa verjetno ne :roll:
 janezu
#113249
za kva pa neb šli?snega je manj kot en meter,pa še nehou je :D .v igri pa so vedno še rezervne variante,zato ob treh pod klancem,kako pa gor se zmenmo :D :D lp ju
Uporabniški avatar
 Vlajko
#113258
Vidim, da vas že skrbi, ker se 2 dni nisem oglasil. :lol:
Jutri gremo po planu (kliknite na spodnji link). :idea:

Janez :arrow: Da ne bo kakšnih nesporazumov :arrow: Na prvem postu, kjer so informacije že ves čas piše, da se dobimo ob 14.00. Jaz bom takrat zagotovo tam. Ni pa noben problem, če nekateri pridete tudi kasneje, saj nas boste zagotovo ujeli do Jošta. Opozorilo za tiste, ki boste prišli naravnost na Čepulje. Jana (lastnica) mi je včeraj dejala, da bomo imeli prostor šele od petih naprej. 8) :wink:

Najnovejše informacije ter ažuriran seznam lahko izveste tukaj. :idea:
 janezu
#113262
ja,ja tko kot je zmenen ob 14,00 spodaj(bo treba kr hitr iz kališča) glede spremljevalk je pa je še vse u zrak,udeležba do tega trenutka še ni zagotovljena :D LP ju
Uporabniški avatar
 Matevz
#113268
Jest tut 95% uletim. Kdaj, je pa še vprašanje. Zdaj ko sem bil dober teden na dirki na Portugalsekm si težko izlaz priborim :)
Uporabniški avatar
 vencelj
#113270
Pravkar sem se vrnil s prednovoletne :drink s sodelavci. Prijetna zabava v krogu tistih, s katerimi sem tudi sicer vsak dan skupaj več časa kot s svojo ženo, pa na taki zabavi vendarle znajo prav presenetiti: marsikdo ti pokaže tudi svoj drugi (bolj sproščen...) obraz. Bili smo v krasnem okolju v koči na Starem vrhu, zunaj prava zimska idila, sneg, mraz...!
Popoldne se vidimo nekje v okolici Jošta in Čepulj, kaže pa, da bom sam: mlajša hčerka praznuje 18. rojstni dan :!: , tako Romani dolžnost (so)gostiteljice ne uide!
LP, vencelj
Uporabniški avatar
 Radolca
#113271
Zdravo,
ali se je bilo potrebno prej prijaviti ali lahko kar "uletim" v Čepulje? :oops:
Uporabniški avatar
 Radolca
#113272
jah, se bom na enmu piru pr šanku oglasu, da vas vsaj enkrat vidm.
saj vas gotovo že poznam po obrazih, kej več pa ne. Vsaj iz gorenjskega pokala se mormo poznat!
pozdrav
 janezu
#113275
ti sm ulet,lahko že ob dveh spodaj,da nam vlajko pokaže lepote jošta z okolico,če ne,pa samo na :D .mi smo pravkar iz kališa-prava zima, jošt,špičak,mohor so pa samo beli,tako,da derez ni treba imeti na nogah že spodaj.LP ju
 Jožko
#113279
Pozdravljeni!
Če bi mi cajt to dopuščal, bi se vam kar pridružil na vašem srečanju pa kaj hočemo na dveh koncih ne moreš bit na enkrat.
Uživajte 100/h in ubogajte Vlajka pa srečno vsem skupaj in seveda dober tek in tek!
Uporabniški avatar
 vencelj
#113308
Kljub temu, da je bilo organizirano bolj na hitro, je srečanje uspelo. V Stražišču nas je štartalo 12, nato je šesterica bolj zagnanih tekla do Mohorja, ostali pa smo se malce naokrog povzpeli na Jošta, po kratki pavzi pa nadaljevali okrog Špičastega hriba na Čepulje, kjer se je srečanje nadaljevalo v prijetnem vzdušju, pridružilo pa se je še nekaj tistih, ki se za pohod ali tek niso odločili.

Še dilema okrog lune: mlaj je bil 9. decembra, polna luna (ščip) pa bo 24. decembra, problem je pa drugje- na koledarju Gorenjskega glasa za leto 2007 je polna luna označena 24. novembra in nato spet čez 14 dni, torej 9. decembra, ko bi moral biti označen mlaj! (tale odstavek nekaj pomeni tistim, ki so bili vključeni v to debato na Čepuljah)
PS: danes sem v službi poškilil na Starmanov namizni koledar: 9. 12 je označena polna luna, 24.12 pa mlaj :?: :!:
lp, vencelj
Nazadnje spremenil vencelj, dne 17 Dec 2007, 19:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 žine
#113321
hoj,

sploh tek na Mohorja je bil zakon; tko lepo med snežinkami, ki so se ravno začele prijemat in barvat vse v belo. In smo tako zlagoma obrali kar nekaj klasičnih ciljev gorenjskega pokala :D . V Čepuljah pa....po sladici postrežejo tudi "terzo piatto", po katerem pa spet zapaše sladica :D
lpŽ
Uporabniški avatar
 Vlajko
#113361
Super nam je uspelo včerajšnje srečanje. :D Žal danes nisem ravno "pri peresu", zato bo za mano ostalo le nekaj besedi ... nato pa bom počakal kakšno vaše nekoliko obširnejše poročilo, predvsem pa slikce. 8)

Prvi ducat prijavljencev se je sestal že ob 14.00, skupaj smo odšli skoraj do vrha Jošta, nato pa smo se razdelili na tekače ter hodce in sicer točno na pol. :) ... Trikrat lahko ugibate, v kateri skupini sem bil jaz. :lol:

Ob rahlem naletavanju snega je pot vse prehitro minila ... in malo pred peto smo bili že v prijetno ogreti gostilni Na Sedlu. Za nami so počasi pricapljali tudi tisti prijavljenci, ki so prišli samo jest' in pit'. Prav zanimivo :arrow: nihče od prijavljencev ni "šprical" srečanja ... z izjemo Radolce, kar pa je prav čudno, saj je sicer povsod in vedno prisoten. :--

Lastnica Jana je resnično poskrbela, da je bila miza neprestano obložena z samimi dobrotami ... pravzaprav je bil to kar en mali "slow food", zlasti za "dvojicu neustrašivih", ki sta pojedla kar "reci in piši" sedem različnih jedi. :cast1:

Zunaj pa je medtem neumorno snežilo. :D

Tega krasnega druženja se je nabralo kar za nekaj uric, nato pa se je bilo potrebno dobro zbrati za vožnjo po zaledenelih klancih pod vrhom Jošta ... in to v razne kotičke Gorenjske. :wink:

PS:
Pa, da ne pozabim omeniti :arrow: hvala vama Majda in JanezU, saj sta nas obdarila z prisrčnim darilcem, ki nas bo trajno spominjal na ta dogodek. :D :clap:
Uporabniški avatar
 Radolca
#113374
evo me Radolca,
mal sem zamuštral vse skupej. dopoldne sem se preveč zmatral, ko sem tekal okoli blejskega jezera in nazaj domov v radolco. bilo je preklemano mraz, kar se je tudi poznalo na mojem končnem počutju. zato se tudi nisem odeležil "srečanja pozitivcev". Šment, pa drugič
pozdrav!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA