Uporabniški avatar
 Sebi
#130608
Jaz sem za - računajta name. Inot pa vprašanje če bo prišel. Ga bolj vleče neko prvenstvo, ki ga imate isti dan v Slov. Bistici.
Uporabniški avatar
 še1PR
#130611
Sebi, Ales,
bosta imela psički s seboj?
Premišljujem o udeležbi, pa me zanima, če moram za ČrnoPR poiskati varstvo...
Uporabniški avatar
 ales
#130614
Ja, midva prideva s Tanom, tolk kot Alenka bo že zmogel..
Uporabniški avatar
 Sebi
#130616
Trasa je dokaj senčna, voda je vedno na razpolago (čeprav je kopanje psov v Bistrici prepovedano, pa še enega strogega vodovodarja bomo očitno imeli poleg :-- ) zato razmišljam, da bi Žižo vzela s seboj.
Uporabniški avatar
 klatez
#130629
Kdaj pa je tisto veteransko prvenstvo?
In od kdaj je Inot takšen softič, da ne bi mogel oboje... :hello:


Sebi, a zrihtamo še ogled vodarne? :roll:
Samo mislim, da bi bil (glede na zasedbo) bolj primeren ogled kakšne pivovarne... :mrgreen:
Uporabniški avatar
 dexi27
#130631
Oj Klatež, veš kaj me zanima a organizirate še kake dolge teke ob vikendih vaša Bistriška naveza, bi se pridružu za lkako dolgo varjanto.
Uporabniški avatar
 Damijan
#130637
Če bo kdo vesel izi tempa, sem to gotovo jaz.
Me veseli odziv!

Razmišljam o dokaj zgodnjem štartu: bi 8,00 bilo prehitro za ne-Štajerce?
Uporabniški avatar
 klatez
#130708
dexi27 napisal/-a:Oj Klatež, veš kaj me zanima a organizirate še kake dolge teke ob vikendih vaša Bistriška naveza, bi se pridružu za lkako dolgo varjanto.

Hmmm, trenutno ni nič z dolgimi teki: jaz sem trenutno kratkaš, ki bo počasi začel kolesarsko sezono; Damijan se komaj zbuja iz zimskega spanja; Rok je prestopil v adventure/treking vode...

Sicer pa - koliko je zate dolgi tek?
Glede na tvojo kilometražo...
Uporabniški avatar
 Damijan
#130711
klatez napisal/-a:... Damijan se komaj zbuja iz zimskega spanja...


C-c-c: pozimi smo garali, po Barci pa je res sledil daljši off.
Uporabniški avatar
 INOT
#130723
Seveda tudi mene vleče vintgar. Je pa na ta dan tud veteransko na 10000 m na stezi na katero bi pa rad šel samo zato, da končno vidim koliko dejansko tečem na 10000 m. Se bom še odločil....
Oboje verjetno ne bo šlo ker je start 10 km ob 11.50 do takrat pa še ne bomo v dolini :roll:
Uporabniški avatar
 dexi27
#130726
klatez napisal/-a:
dexi27 napisal/-a:Oj Klatež, veš kaj me zanima a organizirate še kake dolge teke ob vikendih vaša Bistriška naveza, bi se pridružu za lkako dolgo varjanto.

Hmmm, trenutno ni nič z dolgimi teki: jaz sem trenutno kratkaš, ki bo počasi začel kolesarsko sezono; Damijan se komaj zbuja iz zimskega spanja; Rok je prestopil v adventure/treking vode...

Sicer pa - koliko je zate dolgi tek?
Glede na tvojo kilometražo...


Ja pa jaz sem mislu na tiste vaše Bistriške varjante nič daljšga tak na izi.
Uporabniški avatar
 klatez
#130734
INOT napisal/-a:Seveda tudi mene vleče vintgar. Je pa na ta dan tud veteransko na 10000 m na stezi na katero bi pa rad šel samo zato, da končno vidim koliko dejansko tečem na 10000 m. Se bom še odločil....
Oboje verjetno ne bo šlo ker je start 10 km ob 11.50 do takrat pa še ne bomo v dolini :roll:

Ti bomo pa prevoz za dol zrihtali, da boš pravočasen. Ali pa ti kolo prej gor zapeljali. Ali pa...

dexi27 napisal/-a:...Ja pa jaz sem mislu na tiste vaše Bistriške varjante nič daljšga tak na izi.

Če se bomo kaj kdaj dogovorili, ti javim!
Uporabniški avatar
 dexi27
#130757
klatez napisal/-a:
INOT napisal/-a:Seveda tudi mene vleče vintgar. Je pa na ta dan tud veteransko na 10000 m na stezi na katero bi pa rad šel samo zato, da končno vidim koliko dejansko tečem na 10000 m. Se bom še odločil....
Oboje verjetno ne bo šlo ker je start 10 km ob 11.50 do takrat pa še ne bomo v dolini :roll:

Ti bomo pa prevoz za dol zrihtali, da boš pravočasen. Ali pa ti kolo prej gor zapeljali. Ali pa...

dexi27 napisal/-a:...Ja pa jaz sem mislu na tiste vaše Bistriške varjante nič daljšga tak na izi.

Če se bomo kaj kdaj dogovorili, ti javim!


No ko se zbudite iz spanja pa javite pa se pridružim :D
Uporabniški avatar
 še1PR
#130870
Damijan napisal/-a:Razmišljam o dokaj zgodnjem štartu: bi 8,00 bilo prehitro za ne-Štajerce?
Pridem tudi jaz. Je Sebi "enkrat zadnjič" tako reklamo za tisti konec naredila, da bi bilo škoda zamudit. Uro štarta prepuščam organizatorju in se prilagodim.
Uporabniški avatar
 Sebi
#130873
Super Alja!

Damijan: katero traso si izbral oz. predlagaš? Cca koliko km predvidevaš, da bomo naredili? Si mislil, da bi vmes kaj tekli ali bi samo hodili? Za uro zmenka je pa meni vseeno - se bom večini prilagodila.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA