maj
#131607
Ojla ! Pohorje je res zakon. Pričakoval sem da bom videl še en pristop na vrh a sem doživel Pohorje v skoraj pravljični podobi s potoki, brvmi in stopnicami belega marmorja, pokošenimi travniki in senčnimi potkami, cerkvico s skrilastimi skodlami čudovito zloženimi v kroglasto streho zvonika, ajdovsko gradišče na strmem slemenu, in številne druge lepote. Predvsem pa sem tudi spoznal nove-stare prijatelje TF iz krajev pod Pohorjem.
Se je bilo pa treba močno potrudit da sem lahko vzdržal njihov hitri tempo čez "štajge" vse do Treh Kraljev in naprej do Črnega jezera. Občudoval sem Aljo, ki je ob tem še uspela dokumentirati pohod s fotoaparatom.
Upam da se kmalu oddolžimo prijateljem s kakim podobnim pohodom ( morda iz Iškega Vintgarja na Krim) v okolici Ljubljane. Še enkrat hvala vsem za čudovito doživetje pomladnega Pohorja.
Uporabniški avatar
 še1PR
#131711
Ohhh... imam še danes občutek kot da sem v transu... :wink: :)
Včeraj sem se čisto prepozno priklatila domov, da bi kaj napisala. Sem še doooolgo Črnini varuški razlagala kako NORO! lepo je bilo. In polna emocij kar nisem mogla končati... :)

Res me je skrbelo kako bo s tempom... Pa so tile Štajerci odlični gostitelji! :cast:
maj napisal/-a:Občudoval sem Aljo, ki je ob tem še uspela dokumentirati pohod s fotoaparatom.
:roll: še dobro, da je fotkal tudi Damijan... Moje (predvsem jutranje) fotke so očitno še polne strahu in treme! :wink:

Res je lahko žal vsem, ki ste morda mislili priti, pa zaradi različnih vzrokov niste uspeli in tudi tistim, ki ste morda cincali kot jaz in se odločili drugače.

Muskelfiber bo res predvsem v trebušne mišice :lol: :rol: , ampak takega imam neskončno rada :wink: :lol: !

Se veselim spet kakega skupnega pohoda! Za Iški Vintgar pa tako ali tako upam, da velja! :)

In še malce daljše moje videnje pohoda: v sliki in besedi... :wink:

Še enkrat HVALA Damijan in celotna ekipa za izreden dan! :laola
Uporabniški avatar
 Damijan
#131727
No, no... :oops: :oops: :oops:


Ali pa: hvala za vse lepe besede: bili ste/smo sijajna ekipa, pa saj to itak že vsi vejo.
Alja, super opis! Fotke enkratne, v vednost le: v Vintgarju je precej težko delat brez stativa,
saj v tej bujnosti ni prave svetlobe. Enih par panoram, če že ne tihožitij... mah, lepo!

V bistvu mi vsi vaši superlativi dajo misliti: a se zavedamo, kaj imamo? Pravzaprav...ja, se!
In to z veseljem delimo s prijatelji, ki znajo uživati (tudi) v malih stvareh. Tako da ideja o
"Pohorje trecking tours s.p." ne bo realizirana, saj mora "prihajanje na suho", "klimatizirana
drevesa", "soočanje z J sosedi", "Čebulake in Čogle", "Lenderovanje" ipd. odkriti vsak sam.

Do naslednjič!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA