vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

#215326
Zdravo,

to vem da so povsod. Zanima me samo, če so kej že potegnali po tem sneženju???

No v Mariboru, kljub temu, da je belo, potegnjenih prog žal ni... Razen na vrhu Pohorja.

Lp
haupi
#215380
:D
ma ja, imaš prou.
na kokrici so proge sigurno potegnjene - brez da vprašam, ali grem gledat, ker to je tako, kot bi rekel, da v Ljudskem vrtu ni golov :wink:
#215402
haupi napisal/-a:Zdravo,

a slučajno kdo ve, če so kej rihtali tekaške proge okol Kranja - proti Britofu, Šenčurju, Naklem...

Hvala
Lp
haupi


Tudi mene tole zelo zanima! Pred zadnjim sneženjem so bile proge v našem koncu(Visoko-Šenčur-Britof) lepo urejene :) ,zdaj pa res še nisem šla pogledat al so že kaj na novo potegnili. Če bo po sreči grem jutri na ogled pa potem sporočim kako je.
Na Kokrici je pa gvišno urejeno,a ne Lojze! :wink:
#215569
danes zgodaj popldne tudi preveril stanje na kokrici.
drži kot izpod ratraka, da se da prav lepo odteči. softiči smo danes krožili pri dežmanu, pri izvozu na AC je bila pa itak božja pot ...
#215584
Odlična proga se prične 100 m za Karantanijo v Drulovki in "piči" po poljanah mimo Brega (kjer so proge itak vsakič urejene) do "bogvekam", recimo tja proti Meji ali pa še dlje. :wink:

Nazaj grede pa v Lunco na Breg, t.i. raj za "slaščicojedce" (Kolesarji to dobro vedo Press). 8)
#334153
Po okolici Drulovke in Brega je "zratrakirana" proga v smeri tja proti Meji in Jeprci. Snega še vedno okoli 20 cm.
#334177
Na Kokrici je bilo danes kljub pomladnim temperaturam izvrstno, razen nekaj 10m odsekov na velikem krogu, kjer se skozi sneg že kaže zemlja. Pred kakšnim tednom sem preizkusil tudi progo od Orehka do Žabnice, pa je bila že takrat precej 'travnata'.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA