vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 Brilliant
#222360
Skike res niso slabi, ampak vseeno so po mojem mnenju Powerslide boljši. Predvsem bistvena razlika pa je, da se zavedate, kaj vozite. Za klasični stil je prava izbira Powerslide, za "smučarski" stil pa vam bodo Skike morda res bolj všeč.
 IZY 11
#222367
Brilliant a lahko prosim razložiš kaj misliš s "klasični in smučarski" stil ? Tudi tole da se zavedaš kaj voziš mi ni čisto jasno. Ali to pomeni da imaš na powerslidu boljši občutek med vožno ali kako?
 Brilliant
#222953
Predvsem je pri Powerslidu boljši občutek tudi v primeru, ko je treba premagati kakšen vzpon. Skike pa po mojem mneju bolj pridejo v poštev pri spustih s hribov in so nek nadomestek cross county smučanja (sicer na na snegu).
 IZY 11
#222973
Brilliant napisal/-a:Predvsem je pri Powerslidu boljši občutek tudi v primeru, ko je treba premagati kakšen vzpon. Skike pa po mojem mneju bolj pridejo v poštev pri spustih s hribov in so nek nadomestek cross county smučanja (sicer na na snegu).



Si že preizkusil oboje? Meni se zdijo sicer skiki čisto ok na vzponih, kaj pa je boljše na powerslidih? Kaj pa bremza, powerslidi nimajo bremze?
 Pameten16
#224917
Brilliant napisal/-a:Itak Šport ja....se mi pa zdi, da imajo celo neko akcijo - 20%, če prideš tja s tem letakom. Upam, da še velja.

Zaenkrat še, dokler ne prodajo vsega.
Uporabniški avatar
 slitkx
#355408
Zdravo,

je v Ljubljani ali bližnji okolici (po sili razmer pa tudi drugje v Sloveniji) kakšna športna trgovina, kjer bi se dalo ogleedati skike? Imam raje tako možnost kot predstavitve pri posameznikih-zastopnikih.

Lp.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA