vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 TNT
#294805
Kakšna bi bila cena tekaških smuči za prosto tehniko Fischer SCS z vezmi letnik 2006? Je 70 € realna cena?
 SportStyle
#294910
to je OK cena, je pa res važno kako so ohranjene. Predvsem rob-kanta. Po tej tečete :).
Ta model smuči lahko pridete pogledat tudi v SportStyle, Kajakaška 40a, Tacen, Ljubljana.
Uporabniški avatar
 urosuros
#317336
Lep pozdrav,

kupim komplet za tek na smučeh KLASIKA, visok sem 176 cm, se pravi smuči 200-205 cm, pripadajoče palice (150 cm???), čevlje št.44 (oziroma 45 - če morjo bit slučajn za prst večji???).

S tekom na smučeh sem se srečal v rani mladosti...vendar sedaj več kot 15 let nisem aktiven :)

No tako da rabim nekaj, da začnem, ČIM CENEJE, če me zagrabi bom že naknadno investiral...nekako od 50 - 100 eur za vse skupaj. (Vem da komu ki se ukvarja s tem ziher leži kaka odslužena roba) ;)

Prosim pošljite mi slike in ponudbo na mail.

kontakt:
uroslevitan@gmail.com

Hvala

Lp
Uroš
 carlos.lopez
#317956
Pozdravljeni!

Kupim za hčerko otroške čevlje za smučarski tek številka 32, za vez Rottefella NNN.

Prodam pa otroške čevlje za smučarski tek Rossignol številka 30, za vez Rottefella NNN. Čevlji
so kot novi, zelo malo rabljeni.

Zainteresirani za prodajo in nakup me prosim obvestite na ZS ali na GSM 070 871 968.

:lauf:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA