vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 zinc
#242466
- Začetni tečaj: spoznali boste osnove klasične in drsalne tehnike, ki vam omogočajo tek po nezahtevnem terenu;
- Nadaljevalni tečaj: bolj podrobno o obeh tehnikah teka, sposobni boste teka po različno zahtevnih terenih;
- Izpopolnjevalni tečaj: so namenjeni dobrim rekreativcem, ki že obvladajo obe tehniki teka, vendar jih želijo še dodatno nadgraditi oz. izpopolniti.
- Individualni tečaji, Tečaji za podjetja…
UČENJE TEKA NA SMUČEH POTEKA V MAJHNIH-HOMOGENIH SKUPINAH, KI JIH OBLIKUJEMO NA PODLAGI VAŠEGA PREDHODNEGA TEKAŠKEGA ZNANJA.
Tečaji bodo potekali v torkih in četrtkih od 18:00-20:00 ure pod reflektorji na Pirkdorfersee v Avstriji oz. po dogovoru. Termine in samo izvedbo tečaja lahko prilagodimo vašim željam in potrebam.
Cena tečaja (5 ur): 30 eur/osebo

VSE INFORMACIJE NA:
041 388 919—DARJA JERNEJ
IN 041 687 639
 Pinarelko
#269963
Bom kar izkoristil tole temo, da ne odpiram nove. Zanima me ali na Arehu potekajo tečaji teka na smučeh? Za mene kot novinca je tole verjetno najbolj pameten način, da se spoznam s tem krasnim športom. Drsna tehnika me zanima. V kolikor je kak odličen rekreativen tudi pripravljen pokazat osnove bom z veseljem priden učenec. Termin pa tam po 15.01. Za plačilo pa se že zmenimo.
Hvala za odgovor.
Uporabniški avatar
 lone_rider
#270149
Koliko vem, imaš na Rogli med vikendi zastonj tečaje osnov smučarskega teka. Na poligonu je vedno živahno, tako da malo poškiliš h kaki skupini pa se hitro priučiš.
 zinc
#271022
Breška vas, Pirkdorfer See
- Tečaj za odrasle, 18.2.2012 od 10:00-12:30, potem pavza, 14:00-16:30. Tečaj teka na smučeh-SKATE CENA: 35eur/osebo
- Tečaj za otroke, 26.2.2012 od 10:00-12:00 potem pavza in potem spet od 14:00-16:00 CENA: 20eur/osebo
Minimalno število, da se tečaj izvede so 4 osebe!!
Na razpolago vsa potrebna oprema za tek in izposoja za čas tečaja stane 8eur/osebo (čevlji, smuči in palice)
[url]
http://www.sc-petzen.at/index.php?optio ... &Itemid=39[/url]

prijave in info:
sojenice@gmail.com

tečaj organizira:
Tekaški center PIRKDORF in Darja Jernej- učiteljica teka na smučeh (041/388/919)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA