vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 AnkaB
#334890
Mojca in Jezerjani, hvala za trud in vzorno urejene (zelooo dolge) proge.
Včeraj sem tekla in je bilo res fantastično.

Bi pa predlagala, da info o stanju prog redno objavljate na občinski spletni strani ali na strani gostišča ob jezeru. Če tega ni, kličemo in gnjavimo delovne ljudi...
#335015
Vse proge so urejene. Zjutraj so nekoliko pomrznjene, čez dan pa predvsem na sončnih legah mehkejše. Na povezavi jezero-Ancel je treba paziti na kakšen kamen. Tudi klasika je lepa! Se vidimo :)
 tope27
#335057
Proge so odlično urejene. Pohvala ratrakistu in pa na splošno res lepo speljane proge.
Samo tako še naprej.
Edino kar pri predlagal je da na tistih mesti kjer se gre čez cesto da date gumjaste preproge. Pa to ne vzeti kot kakšno kritiko ampak samo kot predlog, ker drugega kot pohvalo si ne zaslužite.

lp
#335118
Proge pri Planšarskem jezeru so sveže urejene (tudi klasika). Urejene so tudi proge v dolini Ravenske Kočne, kjer so še vedno povsem zimske razmere.
Hvala za vse pohvale in predloge!
Uporabniški avatar
 gumpy
#335147
Danes popoldne sem opravil res dober trening na Jezerskem. Moram pohvaliti vse, ki se trudijo, da kljub vse toplejšem vremenu proge še vedno vzdržujejo. Sneg je na prisojnih pobočjih nad jezerom res popoldne že bolj južen, vendar se zaradi rednega teptanja prog lahko še vedno zelo dobro teče 8) Do gorniškega centra danes nisem šel, ker sem raje švical na sončnih progah.
Skratka, POHVALE kot vedno!!!
:laola
 alesvo
#335549
Danes zjutraj čudovito urejene proge za skate in klasiko na Anclovi planini in naprej do sp.postaje tovorne žičnice.Veter ne premočan,sneg zgoraj 10cm (nov) Skratka čudovito
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA