vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 amater
#335595
Ima kdo informacije, kakšna je situacija na Jezerskem? Upam, da je veter ponehal in da so se proge obdržale? Vreme v prihodnjih dneh bo idealno za užitke na snegu :)
 alesvo
#335599
Kakor jaz poznam
Mojca Markič napisal/-a:Dobili smo nekaj svežega snega in spet so urejene vse proge.
Jezerjane ene 30 let bo.vceraj je blo zgoraj nekaj napihanega snega drugace vredu .pocakajmo Mojco kaj bo rekla
#335600
Proge bodo danes zvečer v dolini Ravenske Kočne sveže urejene. Predlagam parkirišče na začetku tematske poti, saj je povezava do Anclovega lepo urejena. Razmere danes dopoldne so bile odlične! Vetra na Anclovem ni.
Teči se da tudi še pri Planšarskem jezeru, vendar prog ne urejamo več.
 mlaki1
#335771
V nedeljo zvečer sem prvič tekel na Jezerskem, danes ponovil vajo in moram reči, da so bile proge odlične, snega še dovolj in narava prečudovita. Zdaj bom večkrat namesto v Rateče ali Pokljuko zavil v vaše konce!
LP Matej
 ogi
#335969
Izgleda neverjetno lepo za te temperature. Eno vprasanje... kdaj priblizno pa vlecete proge? Ker premisljujem, da bi jutri po sluzbi odrinili na Jezersko, pa da vem, ce imam dovolj casa preden ratrak pride ven, ker za ratrakom pa nocem... ce nic drugega ni fair da vsem, ki pridejo naslednji dan pokvarim proge, ko bi sel po mehkem cez. :)
 alesvo
#336007
Zgleda da najlepse pride proti koncu.danes zjutraj je bilo fantasticno.sveze ratrakirano pomrznen sneg sonce...vem ker sem bil letos na Jezerskem 32 krat.nikoli razocaran, se zahvaljujem vsem odgovornim.
#336032
Tekaške proge bodo danes zvečer ponovno sveže urejene. Potem pa bomo, glede na to, da tudi na Jezersko prihaja pomlad, z urejanjem prog končali. Seveda pa se bo dalo teči še vse dokler bodo snežne razmere to dopuščale.
Želim se zahvaliti našemu ratrakistu Boštjanu in njegovemu strokovnemu pomočniku Iztoku za visoko kvaliteto prog, Občini za finančno podporo, zimi za zelo dobre snežne razmere :) in vam za obisk na Jezerskem!
Ker prihaja čas, ko bomo aktivno načrtovali razvoj teka na Jezerskem v prihodnje, bomo veseli vsake dobronamerne pohvale in nasveta!
Kot že napisano, tekaška sezona še ni končana, o stanju prog pa vas bomo po novem informirali tudi na FB stran https://www.facebook.com/tekaskeprogejezersko?fref=ts.
 ivaigor
#336046
Letos so bile jezerske proge res imenitne, zato pohvala vsem, ki ste jih pripravljali oz to omogočili. Upam, da bo prihodnja zima tudi radodarna s snegom.
Srečno!
#343902
Kljub še ne čisto pravi zimi na Jezerskem tečemo. Z motornimi sanmi vzdržujemo lep tekaški krog na Anclovem. Parkirajte pri lovskem domu.
Megla do nas ne seže :)
Tekaske2_10122015.jpg
Tekaske2_10122015.jpg (154.54 KiB) Pogledano 14342 krat
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA