vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 Bogec13
#297497
:D veselje za tekače ob novo zapadlem snegu.

Ve mogoče kdo če so proge pri Kosezah urejene, ker nisem namreč iz LJ bi mi prav prišla informacija. dexi27 nažalost timing stran ni osveženea da je kaj na novo pripravljenega.

hvala pa lep snežen pozdrav,
 Alzy
#297510
Mogoče kdo ve kako je s progami v Velenju ali bližnji okolici, lani vem da so bile... Pogoji so, zato me zanima.
 Evkaliptus
#297567
Ja, v Ljubljani bodo proge v četrtek, sem klicala na Timing, pravijo, da bodo tudi objavili na strani (link je v enem od prejšnjih postov, hvala dexi27).
Uporabniški avatar
 vencelj
#297662
Evkaliptus napisal/-a:Ja, v Ljubljani bodo proge v četrtek, sem klicala na Timing, pravijo, da bodo tudi objavili na strani (link je v enem od prejšnjih postov, hvala dexi27).


Objavljeno skupaj s podatki o progah! http://www.timingljubljana.si/ (posodobljeno včeraj)
 poga
#297700
Včeraj zvečer sem odtekel dva kroga v Kosezah. Proga je še mehka - bo moralo malo pomrzniti, da se utrdi, potem bo pa odlično.

Slika

Tale dva kroga sta bila 10,7 km.

Kje parkirate za dostop do te proge? Jaz sem včeraj pustil avto v snegu ob robu ceste... :? Kje je najlažji dostop?

lp,
PoGa
Uporabniški avatar
 vencelj
#297716
poga napisal/-a:Kje parkirate za dostop do te proge? Jaz sem včeraj pustil avto v snegu ob robu ceste... :? Kje je najlažji dostop?



na timingu piše takole:
"Dostopi in parkirišče: Živalski vrt; Biološko središče; Avtocestna baza Grič

Povezave: Proga Živalski vrt - Biološko središče, Tekmovalna proga Brdo, Proga Koseški bajer, Nova proga (Podutik)"
 gjj
#297717
Danes šel v Logatec in dopoldne komaj našel progo, bila je popolnoma prekrita z snegom, na strani tekaškega kluba Logatec pa piše, da so proge urejene, po kratkem razočaranju sem šel v Medvode in se odlično navozil, naredili so daljši krog gor in dol po travniku in ko se bo proga utrdila bo super tek. lp
 poga
#297718
vencelj napisal/-a:
poga napisal/-a:Kje parkirate za dostop do te proge? Jaz sem včeraj pustil avto v snegu ob robu ceste... :? Kje je najlažji dostop?



na timingu piše takole:
"Dostopi in parkirišče: Živalski vrt; Biološko središče; Avtocestna baza Grič

Povezave: Proga Živalski vrt - Biološko središče, Tekmovalna proga Brdo, Proga Koseški bajer, Nova proga (Podutik)"


Tole sem videl, samo sem upal na info iz prve roke ;)
Uporabniški avatar
 gumpy
#297734
Tudi v okolici Domžal so danes ''potegnili'' tekaške proge :clap: . Le še pomrznit mora sneg in bo fino, pa tudi dež bi lahko zdržalo :?: :!: .

link>http://www.domzale.si/index.php?S=1&Article=5234&mpage=1&L=1

lp in veliko tekaških užitkov 8)
Uporabniški avatar
 gumpy
#297767
Danes sem okrog 15h tekel na progah v Zadvoru. Proge so potegnjene, tako kot je treba. So pa ljudje, katerim smo tekači na smučeh čudaki razlog za slabše vozne določene odseke prog :oops:
Najprej se je nekdo šel vozit z avtomobilom po cca. 300m zratrakirane proge :!: :?: :!:
Malce naprej je na progo zavil še traktor in je tam sedaj blato, mi tekači pa delamo obvoz okrog blata :twisted:
Potem pa so tu še sprehajalci! Njim je očitno logično, da je proga po snegu narejena za sprehajati se in ne za tek na smučeh. Za tek so itak tisti dve smučini ob strani in to je to. Oni pa se veselo sprehajajo po sredini proge, ravno tam, kjer imaš pri skate teku težišče telesa.
Drugače pa sem vesel, da nam mestna občina brezplačno takole zrihta proge. Bilo je super. V štirih krogih sem se dobro prešvical in naštel malo čez 17km :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA