vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

#368361
Ljubiteljice in ljubitelji smučarskega teka.

Letos nam z izvedbo prireditev iz sklopa SLOvenSKI MARATON slabo kaže, zato smo se odločili, da vam pripravimo prav poseben izziv.

Odpravite se na tekaško progo, odtecite vsaj 20 km ter svoj tek dokumentirajte s "pamentno" aplikacijo na uri ali telefonu. Pošljite nam sliko svoje sledi ter selfi (ali pa naj vas kdo poslika) na naš spletni naslov maraton@sloski.si ali pa svoji sliki delite na našem FB profilu http://www.facebook.com/slo.ski.teki.

Ker so proge praktično urejene po celotni Sloveniji, se lahko smučarsko tekaškega izziva lotite kjerkoli in kadarkoli.

Mi pa bomo za vas pripravili tedensko žrebanje praktičnih nagrad. Prvo nagrado - tekaške rokavice - podarja Smučarska zveza Slovenije - Nordijske discipline.

Začnemo v ponedeljek 18. januarja 2021, prvega nagrajenca pa objavimo v ponedeljek 25. januarja 2021.

OPOMBA:

V tedenskem žrebanju lahko sodelujejo samo tisti, ki so v tem tednu pretekli 20 ali več kilometrov v enem kosu v Sloveniji.
Priponke
pisma-012020-OS-medvode-1.jpg
pisma-012020-OS-medvode-1.jpg (151.26 KiB) Pogledano 5525 krat
#368369
sloSKImaraton napisal/-a:
Ker so proge praktično urejene po celotni Sloveniji, se lahko smučarsko tekaškega izziva lotite kjerkoli in kadarkoli.



Saj ne, da bi se mi zdelo, da sem kako prikrajšana. Nisem. Ker ne tečem na smučeh. Izjava je pa malo hecna. Najmanj. :--
#368374
Spoštovani ljubitelji smučarskega teka.

V ponedeljek začnemo s prvim tednom tekaškega izziva. Nagrada SZS - Nordijske discipline, je pripravljena na srečnega izžrebanca. Žrebali bomo bomo tekaške rokavice Odlo.

Pošljite sliko trase z aplikacije, pošljite svojo sliko, podajte ime in priimek tekača ter lokacijo, kjer ste tekli.

Pošljite na maratom@sloski.si ali na naš FB profil.

Žrebanje bo v ponedeljek, 25. januarja.
Štejejo teki opravljeni med pon. 18. 1. in ned. 24 .1. 21.

PS: Na koncu akcije bomo med vse udeležence, ki boste sodelovali v izzivih, podelili tekaške čevlje Alpina.
Priponke
odlo.jpeg
odlo.jpeg (126.19 KiB) Pogledano 5319 krat

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA