vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 pryks666
#73993
Lep pozdrav vsem ljubiteljem teka na smučkah ...


Se pripravljate kaj za novo sezono? (Rolke, suhi tek, kolesarjenje ...)

Se že mogoče ve razpored tekem za SlovenSKI Maraton? Mislim da bi lahko še dodali kakšno tekmo ... Kaj pa mislite vi?
Uporabniški avatar
 Lumihiutale
#74053
Ja... Nordic blading parkrat na teden, komaj čakam sneg :)
Let it snow... lumisadetta odotellessa :D
 pryks666
#74116
... no tudi jest sem bil, sem in še bom priden glede treningov .... letos sem ponovno rekordno prekolesaril in pretekel ... sedaj pa še morem narediti nekaj kilometrov na rolkah in sem pripravljen na novo sezono ... + izboljšava tehnike na začetku sezone ... :)


komi čakam sneg ... :D
 pryks666
#74117
... no tudi jest sem bil, sem in še bom priden glede treningov .... letos sem ponovno rekordno prekolesaril in pretekel ... sedaj pa še morem narediti nekaj kilometrov na rolkah in sem pripravljen na novo sezono ... + izboljšava tehnike na začetku sezone ... :)


komi čakam sneg ... :D
Uporabniški avatar
 Lumihiutale
#74146
Na Finskem (na severu) je se zapadel prvi sneg…

Kar pridno treniraj, mogoce se vidimo na Pokljuki ali v Ratečah, z možom bova tekla tam skoraj vsak vikend. Ampak malo je treba se počakati, zdaj je čas za tek in rolanje... (sorry my Slovene… razumem in govorim ampak ko je treba pisati… to pa ni tako enostavno! :)

Tudi vstali ljubitelji smučarskega teka, se vidimo kmalu... (enkrat decembra upam!)
 ROMAN2
#74574
Upam, da bo sneg padel tako zgodaj kot lani. Drugače pa, priprave so neprekinjene.

Ej, mislim, da bi lahko v sklopu dirk SLO SKI uvedli kakšen tek s klasiko (cca. 20-30 km), tako kot v tujini. Kaj mislite?
 laufar
#74598
ROMAN2 napisal/-a:Upam, da bo sneg padel tako zgodaj kot lani. Drugače pa, priprave so neprekinjene.

Ej, mislim, da bi lahko v sklopu dirk SLO SKI uvedli kakšen tek s klasiko (cca. 20-30 km), tako kot v tujini. Kaj mislite?


To bi blo pa super! Samo se bojim, da je to pri nas nemogoče izvesti! Organizator bi moral postaviti zelo veliko kontrol, ker to bi se skejtalo, skejtalo, skejtalo........... :?
 hribovc
#74854
Lumihiutale napisal/-a:Na Finskem (na severu) je se zapadel prvi sneg…

Kar pridno treniraj, mogoce se vidimo na Pokljuki ali v Ratečah, z možom bova tekla tam skoraj vsak vikend. Ampak malo je treba se počakati, zdaj je čas za tek in rolanje... (sorry my Slovene… razumem in govorim ampak ko je treba pisati… to pa ni tako enostavno! :)

Tudi vstali ljubitelji smučarskega teka, se vidimo kmalu... (enkrat decembra upam!)

Slikco zraven imaš pa strašnu luštno. Le kdo te je fotkal? :-)
 brbo
#75037
zivjo, mi znate povedat, kje se da nabavit opremo za smuč. tek oz. še kak link več nasploh o sm. teku

to sezono bi dodal tudi to za čez zimo

hvala

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA