vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 IvanDrvaricMB
#171250
Ob poslušanju komentarjev športnih novinarjev na radiu ob tokratnem prvenstvu bi si samo želel, da če že morajo športni novinarji izvajati pritisk s svojimi mnenji, in dramatičnimi besedili razočaranja na športnika, kot je to bilo tokrat čutiti. Da to počno z malo več umirjenosti, nežnosti in vzpodbude, dviganja optimizma.
 007
#171264
Tudi Petra Majdič je vendarle samo človek! Nekateri to ne morejo ali nočejo razumeti. So pa pomilovanja vredni.
Uporabniški avatar
 dexi27
#172272
Treba bo počas spremenit naslov v KRALJICI.

BRAVO Petra in Vesna
:!: :!:
Uporabniški avatar
 stena
#172273
Škoda za Vesno. Mislim, da jo je tisti ovinek, ko je bila na zunanji strani stal stopničk. Vseeno pa super rezultat obeh dveh in tudi Katje.

Mogoče si v bližnji prihodnosti lahko obetamo trojno slovensko zmagoslavje. Naj me nekdo vsliši :)

Bravo punce!!
Uporabniški avatar
 dexi27
#173082
Glih sem se vrnil iz Rogle in kaj vidim na TV Petra je spet razturala in se s tem bliža zgodovinskemu uspehu skupni zmagi v Svetovnem pokalu.


BRAVO PETRA


:cast: :cast: :laola :laola :laola
Uporabniški avatar
 RoKo
#173085
Superca. Uspelo ji bo. :laola
Uporabniški avatar
 miro
#173096
Po teku na Jesenicah,sem si ravnokar ogledal posnetek na "netu".
Fantastićno!!
Petra je res Kraljica,športnica od glave do pete, pa še nič zvezdniška, pač pa "navadna Brinjčanka".
Vsa čast tudi trenerjem, da so jo tako vzgojili in pripravili na takšne zmage.
Vsa čast Petri - čestitke!
Miro
Uporabniški avatar
 primus
#173110
se ne bi mogel bolj strinjati.

zame ne samo športnica leta - ampak desetletja!
Uporabniški avatar
 RoKo
#209614
Zmaga, pa še v nagradni igri sem zraven.(drugega razen zmag si ne upam napovedati)
Uporabniški avatar
 RoKo
#209852
1. nagrada ženska Crocs majica s kratkimi rokavi Aljoša M. Logatec

2. nagrada smučarsko sp. perilo - majica (unisex; po izbiri S, M ali L) Robert M. Stanežiče
3. nagrada sm.nogavice Salomon ski performance (po izbiri S, M, L ali XL) Bojan M. Ljubljana
4. nagrada pohodne nogavice Walkie Bolivia (po izbiri S, M ali L) Robert V. Sončni log
5. nagrada pohodne nogavice Walkie Bolivia (po izbiri S, M ali L) Roman K. Ilirska Bistrica
6. nagrada pohodne nogavice Walkie Bolivia (po izbiri S, M ali L) Igor S. Postojna
7. nagrada pohodne nogavice Walkie Bolivia (po izbiri S, M ali L) Matej H. Kamnik
8. nagrada pohodne nogavice Walkie Bolivia (po izbiri S, M ali L) Samo K. Zg. Polskava
9. nagrada pohodne nogavice Walkie Bolivia (po izbiri S, M ali L) Zdenka R. Orehova vas
10. nagrada pohodne nogavice Walkie Bolivia (po izbiri S, M ali L) Gregor F. Križ



:D :D Tak je to, če maš zaupanje v Petro. :clap:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA