vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 lonelyrider
#300854
..Rogla danes..
..mehko, nekaj cm novozapadlega snega.. ..če se bo nadaljevalo hladno kot napovedujejo se bo sezona podaljšala, sicer bo premehko (vsaj za moj okus)..

..proge pa kot vedno.. ..zgledno urejeno !

..vse pohvale
Uporabniški avatar
 dexi27
#302823
Vceraj je bil na Rogli zadnji dan obratovanja, kar pomeni, da tud tekaske ne bojo vec urejali, vendar dokler bo tako vreme se bo dalo kljub temu se tect. Jaz sem bil danes gor in so razmete se vredu in bojo po mohe do prve otoplitve, ko pa se bo prevec razrilo in bo pol vsega konc. Razen ce se nas ne bodo usmilili pa se tu pa tam sli mal z masino okoli :roll:
Uporabniški avatar
 tek_v_snegu
#317306
Evo tudi jaz pravkar prisel iz Črnega Jezera. Razmere so od Areha dalje oz. ze na poti Bolfenk-Areh: konkretno zima, veter, sneg, zameti. Smučišča na Treh Kraljih so še delno kopna. Urškin križ je zasnežen po gozdnih tleh. Črno jezero pa ima leden pokrovček. Sicer se da lepo gaziti oz. kar teči. Skoraj še idealno. Ni neke globine. Do vrha visoke obutve. Nemara velja imeti gamaše. Jaz sem jih imel. Fajn bi bilo, za kakšno ekipo prek Pohorja. Sedaj zgleda da se še da lepo priti čez. Sem kandidat, če se bo tvorila kakšna ekipa.
Uporabniški avatar
 zvone
#317345
tek_v_snegu napisal/-a:Evo tudi jaz pravkar prisel iz Črnega Jezera. Razmere so od Areha dalje oz. ze na poti Bolfenk-Areh: konkretno zima, veter, sneg, zameti. Smučišča na Treh Kraljih so še delno kopna. Urškin križ je zasnežen po gozdnih tleh. Črno jezero pa ima leden pokrovček. Sicer se da lepo gaziti oz. kar teči. Skoraj še idealno. Ni neke globine. Do vrha visoke obutve. Nemara velja imeti gamaše. Jaz sem jih imel. Fajn bi bilo, za kakšno ekipo prek Pohorja. Sedaj zgleda da se še da lepo priti čez. Sem kandidat, če se bo tvorila kakšna ekipa.


Bravo Ivan!

Čestitke!

Me kar mika, da bi pohod opravil kar te (mrzle) dni...

lp.
Uporabniški avatar
 marja
#318754
Po uradnih informacijah na spletni strani, proge niso urejene. Sicer pa vabljen v odprto skupino na FB "Pohorski tekači na smučeh", kjer se redno izmenjujejo informacije o urejenosti prog.

LP!
 genius30m
#320857
Danes sem tekel na Rogli. Na zgornjem porkirišču, torej nad kontejnerjem je nekdo pozabil tekaške čevlje. Skoraj nove, zato ne gre za kosovni odpadek. Verjetno se mu je mudilo, ker je začelo snežiti. Čevlje sem nesel v kontejner. Za tiste, ki se vozite "ilegalno", to je tam kjer prodajajo karte. posting.php?mode=reply&f=42&t=6294#
Upam, da jih prevzame tisti, ki jih je pozabil.

Sicer pa je proga, super urejena.....glede na vremenske razmere.
Uporabniški avatar
 jole
#344974
Ima kdo več informacij o stanju tekaških prog na Rogli (za skating)? Nekaj naj bi menda bilo narejeno čeprav proge uradno niso odprte.
 #12
#345634
Pinarelko napisal/-a:Bil kdo gor? Snega je izgleda sedaj dovolj. So proge urejene? Hvala za vsako info.
Lp


urejeno. super. Včeraj ponekod malo mehko, ampak se ne bomo pritoževali!
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA