vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 dexi27
#161738
Mislim da 10ke ne bo več, itak je bla mal nesmiselna po moje. :oops:
 pryks666
#161769
dexi27 napisal/-a:Mislim da 10ke ne bo več, itak je bla mal nesmiselna po moje. :oops:


10-ka je ... :) jutri jo grem sprobat :D
Uporabniški avatar
 Kokiii
#161775
pryks666 napisal/-a:
dexi27 napisal/-a:Mislim da 10ke ne bo veè, itak je bla mal nesmiselna po moje. :oops:


10-ka je ... :) jutri jo grem sprobat :D

se mogoèe celo sreèamo... Jaz bom verjetno kje ob progi v snegu ležal... :)
 ursad
#161852
Živjo,
jutri se odpravljamo na Roglo, kakšno je stanje na cesti Zreče - Rogla (splužena, kopna, suha?). Gor nameravamo z avtodomom.
Hvala za odgovor in lep večer vsem na TF,
Urša
Uporabniški avatar
 dexi27
#161867
Ni panike cesta je prevozna brez problemov, skoraj bi se lahk reklo, da je suha.
Jutri se vidimo na tekaških.

LP
 ursad
#161868
Spoštovani Dexi27,
za tole posredovano informacijo imaš v dobrem pivo al pa dve...
Se vidimo jutri na Rogli - kako boš pa oblečen, da te bom lažje spoznala :lol:
Mene ne bo težko prepoznati -moj tek na smučeh je ena sama borba z ravnotežjem :wink:
Lep večer,
Urša
Uporabniški avatar
 dexi27
#161869
No OK jaz mam en tak rdeče črn dres tak da me komot pocukaj pa kako rečemo al pa gremo na :beer: HAHAHA
 gozdni
#162024
bil danes gori-glede na količino snega je proga slabo pripravljena,pa še cela je preluknana od pohodnikov-da ne omenim poteka prog-je čisto drugačen kot prejšnja leta
Uporabniški avatar
 vasko
#162068
Potek prog je res full spremenjen v drugem delu, ampak full na bolš.
8)
Problem je sam v označbah, to bo treba čim prej uredit, ker nekateri tečejo v kontra smeri. :x
Uporabniški avatar
 dexi27
#162086
Tud jaz nisem najbolj navdušen nad progo, no mogoč bo veliko stvari bolj jasnih ko bojo postavljene označbe, drgača pa je proga po moje zelo zahtevna in bojo imeli začetniki nemalo težav z njo.
Uporabniški avatar
 Z*
#162094
Meni je bilo pa kar všeč, pravzaprav zelo všeč (nujne so oznake smeri in odganjalci pohodnikov!), samo glede na opis (en tak rdeče črn dres) sem srečala kakih 10 Dexijev :lol:
Uporabniški avatar
 dexi27
#162163
:D :D :D :D ja res je velik ljudi s takimi dresi sploh v nedeljo, no če pa prideš med tednom pa jih ne bo tolk, garantirano.
Ma enkrat že trknemo skupi, no da bo mal lažje na mojem je napis ALPINA, no pa sa ni važno, zihar enkrat trknemo skupi :laola

Aja pa v faco bom tak :oops: pa tak :shock:
Uporabniški avatar
 Z*
#162187
dexi27 napisal/-a:Aja pa v faco bom tak :oops: pa tak :shock:

Tudi takih zmeraj kar nekaj srečam :roll: , pa sama sodim v top klas med temi. :!: :lol: Valjda, da trknemo ... Če ne prej, med prazniki, ko mi bo šlo skozi tudi med tednom ... :idea: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 haupi
#162279
Z* a to si ga ti tk prijetno šprintala pred mano v nedeljo tam okol 14-15 ure??? Bravo dekle... drugič pa le pozdrav sj smo sami domači... :wink:
Uporabniški avatar
 Z*
#162308
haupi napisal/-a:Z* a to si ga ti tk prijetno šprintala pred mano v nedeljo tam okol 14-15 ure??? Bravo dekle... drugič pa le pozdrav sj smo sami domači... :wink:

Pa ne da si me ob pripombi k temu opisu spoznal? :shock: :oops: :D :D :D
Aja pa v faco bom tak pa tak

Pa sem bila res takrat gori :lol: 8) Sori, se sploh ne spomnim, kje bi te lahko videla ... Spet nisi imel pravega bafa na glavi :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA