vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 pryks666
#159403
Jeaaa :) komaj čakam, da jo preizkusim :D

...v naslednjem tednu zna nanest kaj naravnega snega in potem se lahko vse skupaj začne :)

upam da bo...
 pryks666
#159715
Lp,



včeraj sem bil na Rogli in si malo pogledal traso nove proge in moram rečt, da je proga široka(avtocesta :) ) in sploh ne visi. Sicer nisem šel po celotni progi, ampak kolikor sem videl je obetajoče :)

Kar se pa tiče štadiona pa mislim, da še ni narejen. Drevesa so sicer podrta vendar pa glede na to, da so samo progo zarezali v hrib bi mogli to tudi tukaj nardit, tako da mislim da bo naslednje leto do konca nareto...



zdaj pa že resnično komaj čakam da jo preizkusim :)



upam da danes pade vsaj 30 cm snega :)
 genius30m
#160216
V soboto je otvoritev smučarske sezone. Kaj pa tekaške?
Uporabniški avatar
 CookS
#160310
Danes sm gledu web camero ki snema smučišče + del tekaške proge in mislim da bojo tudi do sobote uspeli pripraviti tekaške proge.
 pryks666
#160527
CookS napisal/-a:Danes sm gledu web camero ki snema smučišče + del tekaške proge in mislim da bojo tudi do sobote uspeli pripraviti tekaške proge.


katero kamero si pa gledal???

Včeraj še ni blo dovolj snega, da bi naredli tekaške proge...
 pryks666
#160537
wasabi napisal/-a:Ta vikend bodo proge gotovo že urejene?


misliš tekaške? ... ja če ga bo danes zvečer vrglo ene 20 cm ziher :)

... no ubistvu sam nisem bil na rogli, sem pa od nekoga zvedel, ki je bil gor pa je reku, da ni dovolj snega za tekaške proge... nevem :) ... upam da se je zmotu in jih zrihtajo :D
Uporabniški avatar
 dexi27
#160714
Ravno sem se vrnu z Rogle, rahlo razočaran, kljub včerajšnjemu sneženju, proge niso urejene, no tud snega ni glih neki velik, tko, tko bi šlo skoz ampak 10 cm bi bilo še dobrodošlo, mogoč kaj jutr :?:
 pryks666
#160830
dexi27 napisal/-a:Ravno sem se vrnu z Rogle, rahlo razočaran, kljub včerajšnjemu sneženju, proge niso urejene, no tud snega ni glih neki velik, tko, tko bi šlo skoz ampak 10 cm bi bilo še dobrodošlo, mogoč kaj jutr :?:


:)

pa sej sem reku :) :)))

no upajmo da nebo previsoko dež in da bodo na rogli padavine v obliki snega :)
 pryks666
#161194
Je kdo bil včeraj ali danes gor? Kakšno je stanje? So proge narejene?
Uporabniški avatar
 dexi27
#161293
Nisem bil na Rogli vendar pa se je megla dvignila in vidi se, da je v zadnjem času zapadlo, kar nekaj novega snega, zato bo po moji oceni možen tek že v prihodnjih dneh, mogoč že jutri najkasneje pa v petek :D
 pryks666
#161369
seveda jih bom preizkusil ob prvi priliki :) ... snega imajo zdaj dovolj :)


bom poročal kako je blo...
Uporabniški avatar
 dexi27
#161601
Evo jaz pa sem bil včeraj na Rogli, snega je dovolj, proge popolnoma nove, bi rekel, da tehnično kar zahtevene, mal je še problemov z orijentacijo a ko bojo postavili oznake bo tud to minilo.

Priporočam :!: :!: :!:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA