vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 dexi27
#231370
Sem šel danes mal porolkat na Roglo, za enkrat se da samo okoli stadiona, kjer je približno 500 metrski krog, ki se na enem delu rahlo vspenja, pa pol na drugem delu spušča, druga polovica pa je ravninska. Ostali del rolkarske steze še ni zaključen, se pa na veliko dela.
Je pa ta krog čist dost za podrgnat kolena :mrgreen:

Slika

Aja, pa še to, glede na to, da se jih veliko pritožuje, kak se bo vse zabetoniralo pa zasfaltiralo, je pa zanimivo, da zdaj vsi veselo hodijo po tej stezi in nič po travi, res zanimivo :wink:
 up
#232579
Dexi27, lepa slikica, ni kaj :)

Drugače pa, sem šele sedaj opazila, da bo treba naslednjo zimo na Rogli plačati. S tem se strinjam, ker so povsod že proge plačljive, ampak me res zanima, kako bodo poskrbeli za to, da ljudje ne bodo hodili po progi (no, vsaj tako je bilo nazadnje, ko sem bila gor). Prav tako me zanima, če bodo progo potegnili vsak dan, in če bo slučajno snežilo, tudi večkrat na dan. Saj mogoče to že počno (namreč me že 2 ali 3 leta ni bilo gor), zato naj me kdo popravi, če je tako.

Kar se pa tiče cene. Hja, je kr visoka. V Švici, kjer jaz večino laufam, je bila sezonska 120 frankov, kar je preračunano v 92 EUR. Pa tam imajo več kot 5500 km prog, pa tam nihče ne hodi po progi, pa prav tako se ratrak nonstop vozi gor in dol (vsaj v dolini Goms in Engadin).

V severnem Schwarzwaldu, kamor tudi hodim, je bila lani sezonska 25 EUR in dnevna 5. Ampak tam seveda prog ne rihtajo tako zelo, pa tudi ljudje se radi sprehajajo po njej.

Bom pa zagotovo naslednjo zimo prišla na Roglo, ker me zanima, kako bo vse to izgledalo.

Drugače pa...že komaj čakam zimo :D
Uporabniški avatar
 lone_rider
#236577
Pošljimo jim kak mail, da se bodo zamislili nad reakcijo nas, gostov rekreativcev. Sam sem to že storil in če bodo dobili dosti takih sporočil, bodo vsaj vedeli, da nismo proti tekaški karti, ampak za razumno ceno le-te glede na ponudbo. Morda se pa kaj premakne.
Uporabniški avatar
 lone_rider
#236726
Tistim, ki smo na Unitur poslali maile, so odgovorili, da bo letos na voljo tudi "navadna" tekaška karta brez konzumacij za 4 € (3 v predprodaji). :laola Volk sit in koza cela!
 Gasper`
#236761
Glede na to, da tako radi poudarjajo primerjavo s tujino, je cena sezonske karte 100 eur v predprodaji oz. 120 eur občutno previsoka.
Uporabniški avatar
 vasko
#240224
kakšno pa je trenutno stanje na rogli (s tem mislim snežne razmere :wink: )?
žal na spletni strani rogle ni ažuriranih podatkov :?
 lonelyrider
#240450
..kako je sedaj na Rogli s tem sistemom plačevanja .. ..kje kupiš tisti trakec za na roko ?.. ..ali je že zadeva v veljavi ? .. ..kontrole ?..
..pa urejenost prog ?

..hvala za info vnaprej..

8)
Uporabniški avatar
 dexi27
#240455
Kje se kupi karta pojma nimam :oops:
Jaz sem kupu sezonsko :mrgreen:
Kaj se tiče kontrole nisem videl včeraj nikogar :D
Itak sem bil jaz edini tekač :wink:
Proge pa so urejene :laola
Uporabniški avatar
 dexi27
#240493
Ja Petra trenira ja :wink:
Al so zarad nje al ne jaz sem bil tud gor danes pa včeraj tud, boli me za koga so zrihtali, sam da so.
No od ju3 dalje pa se začne kasirat.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA