vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 dexi27
#295316
Pinarelko napisal/-a:Katera maža je pa najbolj primerna za trenutno snežno odejo na Rogli? Imam neko Swix univerzalno tekočino, pa danes ni teklo tako kot bi moralo ;-(
Hvala za odgovor.

Lp


Če mene vprašaš za trening sam nekaj da je smučka namazana, no pa ne glih za južn sneg v teh razemrah :wink:

Ko pa se gre za dirke 8)
Uporabniški avatar
 dexi27
#295318
ZdravkoC napisal/-a:Kako je pa na Rogli sedaj s plačilom parkirnine in plačilom uporabe proge :?:


Zdravc parkirnina je zastojn (bla zmeraj)

Karta za tekaške pa je 4 eure, čeprav za enkrat še ne kasirajo :shock:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#295410
Hvala za info, sem se odločil za Areh, da vidim, kakšno presenečenje pripravlja informacija iz spletne strani, da so tekaške proge na Arehu urejene :lol:
 #12
#295443
dexi27 napisal/-a:
Pinarelko napisal/-a:Katera maža je pa najbolj primerna za trenutno snežno odejo na Rogli? Imam neko Swix univerzalno tekočino, pa danes ni teklo tako kot bi moralo ;-(
Hvala za odgovor.

Lp


Če mene vprašaš za trening sam nekaj da je smučka namazana, no pa ne glih za južn sneg v teh razemrah :wink:

Ko pa se gre za dirke 8)


Zanimivo.
Za mene pa mora dila bit vedno napeglana. Drugače enostavno ni zabavno. Prav tako recimo ne razumem tudi iz tega stališča: ko kupuješ(-mo) smuči, bi vsi doktorirali katera je boljša. Če niso namazane so vse glih:)

Dirke se mi pa upirajo, tako da ne hodim. :?
Uporabniški avatar
 dexi27
#295447
Mogoč me nisi zastopu. Normalno, da mora bit smučka napeglana, je pa res, da jaz glih ne kompliciram z nekimi HF mažami za trening ali pa še čim bolj hudim, ampak pač napeglam smučko z malo bolj navadno mažo, ki ustreza trenutnim pogojem.

Ko pa gre za tekme pač mažemo mal drgač (najmanj dva nanosa, pa mogoč še kaka struktura, pa še... :wink: )
Uporabniški avatar
 dexi27
#295513
Kljub včerajšnjemu celodnevnemu dežju, so tekaške proge začuda še kr zdržale. Najbolj kritičen je zadnji spust proti stadionu, kjer je živ led. Se pa da prav fino tečt po vrhu in po t.i. sprehajalni poti :wink:
Uporabniški avatar
 dexi27
#295705
Sveže info. Na novo je zapadlo par centimetrov snega, proge so speglane pa še nekaj na delih, kjer je blo bolj slabo so danes marljivi delavci z lopatami nametali sneg :laola
Uporabniški avatar
 dexi27
#296000
Najbrz ne bos verjel ampak se se da tect klub vsej odjugi. Jaz sem bil gor tak da se gre je pa res da ce jutr ne bo mal dosnezilo bo pa kriza.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA