vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 lonelyrider
#296163
..kaj je to dejansko stanje ali le želja ?

..na Arehu je namreč samo nekaj cm, pa še tistega je razpihalo (tako pravijo)..

lp
 Pinarelko
#296773
Bil gor 02.01. in je bilo vse ok. Njihovi delavci se trudijo, da sproti navažajo sneg, kjer se pojavljajo luknje. Dečko, ki prodaja karte hodi v izvidnico in obvešča, kje je potrebno navoziti sneg. Po mojem je najboljša taktika: rana ura zlata ura :-)
Lp
Uporabniški avatar
 dexi27
#296782
Na Rogli je stanje kljub ne preveč ugodnemu vremenu še vedno dobro, sneg se sproti navaža na dele, kjer ga je spihalo ali splužilo.

Če je dobro za reprezentanco Rusije pol bi moglo bit za nas tud :wink:

P.S. Nekaj dni se obeta mal toplejše vreme, tak da upam, da bo tud to držalo.
Uporabniški avatar
 vasko
#297168
lonelyrider napisal/-a:..padlo kaj snega na Rogli ?

:roll:

Na Rogli ni novega snega, je pa starega dovolj. Proge glede na razmere res zgledno urejene, je pa bil sneg danes res moker in počasen.
 lonelyrider
#297655
..kaj bomo mazali za sobotno tekmo ?

..počasen sneg bo (vsaj meni ko ne znam mazat), če bo še jutri kaj padavin in v soboto pomrzne zjutraj
Uporabniški avatar
 dexi27
#300004
No pa še z Rogle... Kdo bi si mislu, da bom kdaj reku hvala bogu za mal južnega snega. Končno so lahk proge povlečene in utrjene. Snega je blizu dva metra, le megla je bla pa danes taka, da še jaz ko sem skor doma gor, sem mel tu pa tam težave da sem trofo 8)
Uporabniški avatar
 dexi27
#300734
V ponedeljek in torek je blo super, pol pa predvidevam, da je blo fejst južno, sploh glede na podatke o temperaturi, vetru in vlažnosti, se pa sedaj kolk se vidi obrača na bolje saj je zapihal severnik pa tud kamere kažejo, da megle , ki je prevladovala zadnje dni ni več 8)

Snega pa je še več kot dovolj, tak da za to ni skrbi :wink:
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA