vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 dexi27
#126714
Hvala za informacijo, glede čevljev se mi zdi mal škoda teh, ki jih mam za smučarski tek.
V glavnem upam da boste čim prej naredili predstavitev kje na našem koncu pa da pridem sprobat, ker se nekak odločujem med nakupom tekaških rolk in skikom, tak da se bom čim prej lahk odloču, kako pa kaj LP.
Uporabniški avatar
 vasko
#126803
Kakšna je cena teh rolk :?:
 DUŠKO
#126877
Tudi sam sem že postavil to vprašanje, odgovora ni. Našel sem nekaj cen za komplete v akciji, je pri nas podobno temu ali je višje??? V več primerih pa sem opazil tudi SKIKE 2007 in SKIKE 2008, kakšna je razlika.

Tu je še povezava.

Skike kompleti in še poštnina 10€
Uporabniški avatar
 vasko
#126904
Zanimiva povezava... :roll: možen je najem rolk za 1 teden, to bi bilo super če bi bilo mogoče tudi pri nas. Da vidiš ali ti rolke ustrezajo.
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#127314
Pozdravljeni!

V petek, 9. maja ob 16.00 prirejamo predstavitev skika za vse zainteresirane športne navdušence. Če še ne veste kaj je skike, predlagam da si ogledate spodnje povezave. Gre za novo športno dejavnost, katera vključuje tehnike drsalne tehnike teka na smučeh v letni varianti . Lahko ga izvajate na asfaltu, makadamu, travi - res dobra zadeva.
Predstavitev bo v Olimpijskem športnem centru v Planici.

Na predstavitvi bo možen tudi praktičen preizkus.

Vabljeni v čim večjem številu. Povabi s seboj še prijatelja ali prijateljico.

Se vidimo v petek popoldne.

Lep dan še naprej,

MP

P.S. Če vas zanima kaj več o skiku, si oglejte spodnje strani...

www.skike.com <http://www.skike.com/>

www.skike.si <http://www.skike.si/>

Uporabniški avatar
 PAN-DA
#127913
Pozdravljeni,
to soboto, 10.05. v vojašnici Vipava, v okiru dneva odprtih vrat SV ,vabljeni tudi na testiranje skikov in opreme, testiranje se bo izvajalo predvidoma od 10.00 do 18.00 ure. poiščite nas v SKIKE šotoru ali pokličite na 031 744 592
Skike Pozdrav,
David Pelikan
www.skike.com
www.skike.si
www.skike.mojforum.si
Uporabniški avatar
 klatez
#127955
Seveda, jaz! :roll:

OK, resno pa tole: skike sem preizkusil lani v Mariboru in moram reči, da mi je zadeva kar všeč.
Ker pa ni tako poceni, bi ga seveda rad bolj temeljito preizkusil po "mojih" terenih.

Zato bi kakšne takšne prodajne akcije kot so v tujini po mojem tudi pri nas zelo pospešile prodajo:
akcija 1
akcija 2

Panda kaj meniš?
Očitno proizvajalec vzpodbuja takšno prodajo...
Uporabniški avatar
 dexi27
#127975
Ja se strinjam, da bi blo fajn, da bi lahk zadevo stestiral orng na veh terenih, itak bi nas pol velka večina to tud kupla. Ampak se ve kak je danes, da mačka v žaklju noče nihče kupit pa si pol :bum:
 DUŠKO
#127999
Pozdravljeni,
sem jih nabavil ta teden. Trenutno sem testiral samo na asfaltu in lepšem makadamu, moram priznat za po ravnini super. V klanec pa ubija, za navzgor mislim, za navzdol pa kolkr ma kdo ja**. Pri preizkusu priporočam nekoliko višjo obutev s čim bolj trdim podplatom, lahko čevlje za smučarski tek. Zadeva mi je super že od preizkusa, sem bil pri Davidu doma mi je dal za sprobat nekaj krogov, tako da sem se lahko odločil. Zelo prijazno od njega tudi kar se tiče svetovanja.
Danes sem jih pokazal sodelavcem, nekateri so tudi probali vsi so kar navdušeni.
:laola

SkiKe
 Jakob Šušterič
#128282
Zdravo!

Zanima me nakup rabljenega skika. Sem namreč študent in je 250 EUR (brez palic) nekoliko preveliko zame!

Če kdo proda ali ima kakšen nasvet naj prosim svetuje!

Hvala!
Uporabniški avatar
 PAN-DA
#129447
Spoštovani,
vabljeni vsi skupaj na prvo rekreativno "skike archery" tekmovanje, ki se bo odvijalo 24.05.2008 v prvem Skike centru v Sloveniji na Otočcu.
Pričetek programa ob 10.00 z testiranji, prijavami, seznanitvijo pravili in pripravami na tekmovanje, ki se prične ob 14.00 po kosilu in bo trajalo predvidoma do 19.00, najboljše tri čakajo lepe nagrade:1.nagrada:Skike V07, 2.nagrada:Skike palice, 3.nagrada:Skike torba, vse tekmovalce čaka še Skike majica.
Slika
lep športen pozdrav,
David Pelikan
www.skike.com
www.skike.si
www.skike.mojforum.si
 DUŠKO
#129584
David napiši kaj več o tekmovanju...

LP
Uporabniški avatar
 PAN-DA
#129710
Pozdravljeni,
tekmovanje v "SkikeArchery-u" bo rekreativne narave, glavni namen je druženje in zabava. Pravila bodo povsem enostavna in jih bodo tekmovalci prejeli ob prijavi.
Da povzamem na kratko, V Skike centru Otočec so pripravili 3,6km dolgo progo v obliki pentlje, strelišče z 4 tarčami in loki , tekmovalo se bo v skupinah po 4 z 5 min. zamikom štarta, ob prihodu na strelišče se bo streljalo z loki, ki bodo pripravljeni na lokaciji, vsak po štiri strele, vsak zgrešeni strel pa se bo kaznoval z pribitkom 30 sek.,...
vse skikerje vabimo k udeležbi, tiste, ki pa boste to še postali in bi želeli sodelovati na tekmovanju, pa pozivamo, da s seboj prinesete športno obutev(trši podplat je priporočljiv)oblačila in po možnosti zaščitno opremo(čelada,očala,ščitniki,..) skike in palice bomo zagotovili.
vse, ki se tekmovanja nameravate udeležiti, vljudno prosimo, da s kratko prijavo to potrdite na mail: info@skike.si ali na Skike forum- www.skike.mojforum.si
Skike Pozdrav,
David Pelikan
www.skike.com
www.skike.si
www.skike.mojforum.si
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA