vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 Vreme
#98134
Ker nas je zainteresiranih vsekakor več kot 5 (sam se nisem oglašal, ker sem čakal na predviden termin), sem prepričan, da nas bodo najkrajšem možnem času odgovorni za testiranje Skike-ov razveselili in predlagali predvideni termin v Mariboru!!!
Uporabniški avatar
 Sebi
#98139
Mislim, da so imeli dovolj časa, da bi to že storili. Se bom raje odpeljala čez mejo, kjer verjamem da s potencialnimi kupci delajo leše kot tukaj...
Uporabniški avatar
 PAN-DA
#98148
Spoštovani,
Vsem prizadetim se iskreno opravičujem,...resnično smo imeli zadnji teden zelo natrpan urnik,tudi zaradi dopustov naslednji teden.prosim vas da za naslednji teden določite dan,uro,kraj testiranja in sigurno priletimo-se pripeljemo.
Še enkrat prosim sprejmite opravičilo in se slišimo.
Moj GSM: 031/744 592
l.p.
David
Uporabniški avatar
 klatez
#98159
Jaz pa sem se že prihodnji ponedeljek spravljal v Avstrijo... :mrgreen:
Uporabniški avatar
 majchy
#98162
Moram rečt, da tud men tole zanimivo zgleda. Glede na teren v moji vasi bi blo super! Tko da bi vs vse k boste sprobal prosila da mi poveste kakšen je občutek in kako se to oprime okol gležnja...občutek mam da bi znal bit tist pašček neprijeten...vsaj od začetka. Pa kako to kej fiksno stoji na majhni in ozki nogi? :?
Uporabniški avatar
 Sebi
#98261
Hja, če se noben drug ne oglasi se bom (vsaj) jaz. Ker si skike zares želim sprobati in ker sem delala tako "paniko". Predlagam četrtek ob 17h pri hotelu Arena pod Pohorjem.
Uporabniški avatar
 Vreme
#98264
Se strinjam .Pridem!!! Tudi vremensko bi naj bil najbolj ugoden dan :lol:
Uporabniški avatar
 Sebi
#98267
No, super. Potem pa še do Belvija skočimo za en trening... Brez skika seveda.
Uporabniški avatar
 Vreme
#98271
Sebi napisal/-a:No, super. Potem pa še do Belvija skočimo za en trening... Brez skika seveda.


Ali pa z njim :)
Uporabniški avatar
 lojzeP
#98358
danes po teku na bledu tudi jaz na hitro sprobal tole novost.
david ( pan-da ) zelo prijazen možakar ( sploh, ker je tko shujšou :wink: ).
lepo vse razložil, prilagodil mojim tekaškim copatom in ajdi. najprej malo za probo po eni ( kao rolka ), kasneje še po dveh. čeprav nisem pravi sinonim za ravnotežje, nisem imel večjih težav z ohranjanjem le-tega in "premikanjem - vožnjo". :? kolesca so primerno široka, da nudijo pravo stabilnost, paščki sploh niso moteči, težav z zategovanjem tudi ne. zaviranje zelo lahkotno in kvalitetno. zelo zanimiva igračka za poletno pohajkovanje po ne preveč promentnih poteh. meni se zdi bolj primerna za ravne površine, makadam in podobno bi znalo biti moteče.
mnenja sem, da bi brez večjih težav zadevo obvladal v zelo kratkem času. palice iste kot za tek na smučeh z gumi nastavkom spodaj.
cena primerna noviteti - vredna debate ( a je kdo omenil sponzorja ) :D
Uporabniški avatar
 PAN-DA
#98363
Spoštovani,
se strinjam v četrtek 16/08 ob 17.00 pri hotelu Arena.
l.p.
David
Uporabniški avatar
 Sebi
#98367
David super! Se vidimo!
Uporabniški avatar
 Damijan
#98376
Mene 99% ne bo, razen če vremenarji spremenijo napoved v katastofo. Šibam na morje...

Dajte malo poslikat, no...
Uporabniški avatar
 Sebi
#98377
Jaz s seboj še Inota pripeljem... 8)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA