vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 Kokiii
#88916
Lp

Saj niti ne vem če pišem to v primerno rubriko, se mi pa zdi da bo tukaj še najbolj prav.

No, zanima me, če je kdo že sprobal skike. Meni se stvar zdi zlo zanimiva in resno razmišljam o nakupu. Bi pa blo prej fajn slišat kako mnenje tistih, ki so to že sprobali.

več informacij na:
www.skike.at
www.skike.com
Uporabniški avatar
 INOT
#88918
Zadeva zgleda zelo dobro.Glede na to,da na naših spletnih straneh ni nič najti o tem je stvar očitno čist sveža.
Uporabniški avatar
 Damijan
#88922
Noro!

Stvar, ki bi lahko odlično nadomestila skejtanje (tisto na dilcah), ker snega v dolini itak takorekoč ni... Torej - bi se dalo tole delat takorekoč celo sezono / leto. Toliko bolj tudi od rolanja, za katerega rabiš asfalt, dober asfalt! In neprometne ceste. Takorekoč nemogoča kombinacija...

Slikice z obeh strani so kar prepričljive.

Zdaj pa - je kdo to že videl v živo? Morda preizkusil? Se stvar prodaja pri nas?
Uporabniški avatar
 Damijan
#88923
Evo, sem pošnofal.. Cena 249 EUR, v Avstriji se jih da dobit.

Še to se mi zdi fajn, da si v tem čudu lahko v copatih, kar je za primerjavo z rolerji prava milina, ker ti v tistih čevljih/pancerjih noga dobesedno gnije. Vsaj meni..

http://www.skike.at/ba.black.htm
Uporabniški avatar
 Kokiii
#88924
Ja kolko sem jaz iskal pa gledal po netu, se pri nas tega še ne da kupit. Se pa da brez problema naročit prek njihove strani in ti pošljejo celo brez poštnine. V ceno cca. 250evrov niso vštete palice. Je pa kaka dva tedna čakalna doba, ker jim takoj zmanjkajo zaloge...

Obstaja pa forum na njihovi strani, kjer so uporabniki povečini navdušeni nad stvarjo. Majo določene kritike, ampak stvar je res čist nova (mislim da od septebmra lani), tak da je še za pričakovat kake izboljšave.

ampak jaz sem se odločil - jih bom naročil. Pa seveda takoj poročam ko jih dobim.

Upam samo da nebom deležen preveč tistih tipičnih slovenskih začudenih pogledov, ko se bom s tem pojavo na cesti :)
Uporabniški avatar
 Damijan
#88925
Jep, te popolnoma razumem.

Tudi z rolerji si skoraj eksot, če kaj bolj resnega delaš, torej - če nea zgolj šminkiraš po mestnih pločnikih. Zato pa to čudo omogoča, da se umakneš na kaki lepi makedam, tam pa je itak manj zijal...

Te pa le javi, ko boš naročil oz. ko jih dobiš / sprobaš...
Uporabniški avatar
 Sebi
#91614
Denis si že dobil skike? Gre? Kako se ti zdi? Me zanimajo informacije iz prve roke... Hvala!
Uporabniški avatar
 PAN-DA
#95429
Pozdravljeni,
končno so SKIKE www.skike.com na voljo tudi pri nas.Postali smo generalni uvoznik za Slovenijo in Hrvaško,prvi modeli na voljo že ta teden,zaenkrat še preko spletnih naročil,kmalu na voljo tudi v športnih trgovinah.
l.p.
David
www.pan-da-sp.si
www.ozone.si
Uporabniški avatar
 klatez
#95430
@PAN-DA:

Se jih bo dalo tudi kje preizkusiti?
Uporabniški avatar
 Sebi
#95439
Jej jej jej! Dajte ureditit, da se ga bo dalo to zadevo kjer sprobati! 8)
Uporabniški avatar
 Damijan
#95447
Štajerska bo očitno spet dobila kake 4 "norce"...
Uporabniški avatar
 Sebi
#95474
Damijan, očitno bo zares tako. Samo bi bilo fino zadevo prej preiskusiti. Sploh glede na to, da se Denis ne javlja več... :twisted:
 iqfree
#95476
Oj !

Še ena zadeva na podobno vižo http://www.gateskate.com/trailskate.asp
Meni izgleda s hidravličnimi zavorami še boljše kot skike. Slišal sem, da naj bi bilo kmalu tudi pri nas, ko izvem kaj natančnega sporočim.

Ciao,
Tone
Uporabniški avatar
 klatez
#95479
He, he - ponudba se veča, kmalu bomo imeli nove igračke...

Hidravlične zavore :shock:

Torej čakamo samo še na preizkus... :mrgreen:
Uporabniški avatar
 Damijan
#95480
Sicer se nisem poglabljal v razlike med obema špilikamaa še vedno ostajam navdušen...

Aja, vidim, da imaš okoli pasu naštimano to hidro-bremzo...

Toda: moje navdušenje = f (ponudnik, testiranje, cena, TF mnjenja, ).

Cena - sitnica... 359 USD, kar pomeni, da bo pri nas kakih 600 EUR
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA