vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 S*
#98746
Zelo fajn reč! Ta skike. Prva minuta je bila malo tipajoča, noge malo tresoče in nesproščene. Po 10 minutah je bilo že bolje, mišice so se kuj hitro navadle, po pol ure pa jih ne bi več dala dol. Po eni uri sem že dojela, da se na kakšnem puklju ali jami ne smem zravnat (kar narediš podzavestno), ker potem bremzaš, ampak lepo ostat v sključeni drži rahlo nagnjen naprej. Gibanje je zelo zelo podobno kot pri teku na smučeh (skate tehnika seveda).

Treba bo prevetrit finančno stanje (250 evrov ni malo, pa kakih 50 še za palce ... uf). Čeprav je David ponujal 1 komad za 200 evrov, se nismo mogli kuj tak odločit.

Palce, ki smo jih meli včeraj, res niso v redu - ampak te itak niso bile za skike. Ko smo sneli dol gumice, se nas je pa slišalo po celem Pohorju, tako je ropotalo :D

Skike ima kar nekaj prednosti: uporaben je celo leto, priročen (skoraj povsod ga lahko neseš zraven), ima super bremze (nastavljive), menda se obnese tudi v mokrem, dela celo telo, odličen simulator teka na smučeh. Dost reklame. Ampak res mi je všeč. Samo takih "vragolij" kot na filmčku pa še dooolgo ne bi zmogla.

Zdaj čakam, da bosta Sebi in Z* zvohali kakšno ugodno varianto :) Menda je to tudi super darilo za rojstni dan :wink:

Še ena prednost skika oz. predstavitve: naša TF sekcija je spet malo poklepetala v živo in si izmenjala tekaške in še kake druge izkušnje. Pa je bil zelo lep večer.

:toast: (Za to je pa poskrbel 50cent, tak da ni bil samo za šminko :wink: .)
Uporabniški avatar
 Sebi
#98747
Sedaj smo Davidu kar orn promocijo naredili (jaz samo še o skiku govorim) - bi nam lahko malo popusta dal. 8)
Uporabniški avatar
 PAN-DA
#98750
Pozdravljeni,
No, da še jaz povem svoje,...tile štajerci,sami naravni talenti,brez heca,...četudi,nisem uspel prodati cel kombi zaloge,štejem to srečanje za uspešno,upam da se še vidimo.
No še glede cene izdelka,je takšna kot pač je,.. vendar ne pozabite da skupaj z to ceno dobite še enoletno garancijo na ogrodje in platišča ter uradni servis z vsemi potrebnimi rezervnimi deli na zalogi,prav tako boste ob nakupu prejeli svojo ID številko,s katero boste v ne tako daljni prihodnosti upravičeni do popustov pri nabavi nadaljne Skike opreme.
Skike se razvija v novo športno disciplino povsod po razvitem svetu,nezadržno,zato pohitite,da boste med prvimi.

Če tudi drugje obstajajo skupine,ki bi želele preizkusiti Skike,predlagam da se ravnate po svojih Štajerskih kolegih in se organizirate,obljubim,da pridemo
l.p.
David
www.skike.com
Uporabniški avatar
 PAN-DA
#101949
Spoštovane,spoštovani,
Po promocijah in testiranjih na S tekaških in rolerskih prireditvah organiziramo testiranje Skike-ov na bolj ekstremni podlagi Makadamu in gozdni poteh-kamnih,luknjah in koreninah.Torej tam, kjer se Skike-i počutijo najbolje po brezpotjih v naravi.
Kraj testiranja: Zajčja Dobrava -Ljubljana-Polje
Datum:Nedelja 23.09.07
Čas:od 9.00 do 12.00-odvisno od števila udeležencev
Vsi zainteresirani,naj se javijo na mail pandasp@siol.net do petka 21.09.07,da bomo lahko pripravili zadostno število Skike-ov in palic ter poskrbeli za osvežitev.
Testiranje se bo izvajalo izključno na lastno odgovornost!
Za vse udeležence obvezna uporaba čelade,ostala zaščitna oprema priporočljiva.
Vabljeni vsi stari in mladi , suhi in malo manj suhi,...
V primeru ugodnega vetra bo potekalo tudi preizkušanje Ozone power kite-ov
l.p.
David Pelikan
www.skike.com
www.ozone.si
 fire
#103815
Prodam rolke SKIKE(ski-bike) za 250€ nove zapakirane nikoli rabljene :D
Glede na to da ste se o tem pogovarjam sklepam da že veste kakšne zgledajo itd. Kontaktirajte me na email anze.trampus@evj-kabel.net :D
Uporabniški avatar
 Z*
#103867
Ne vem, zakaj bi jih kupili od tebe, za 250 jih proda tudi Panda, pa še kaka garancija je zraven pa servisi ... Boš moral morebitne kupce malo motivirati ... :wink:
Uporabniški avatar
 Sebi
#103871
Sem hotela nekaj pametnega napisati prodajalcu, pa nisem našla tako dorih besed kot ti Z*. Tale ponudba je čisto zanič. Na žalost.
 fire
#103959
dobr 230€ :wink: dobil sem jih za nagrado na eni od tekem pa pačmeni take rolke ne koristijo tako da prodam nove :wink: drgač pr pandi ne dobiš prov dost servisa pa nevem kaj bi rabu pr takih rolkah servisirat :?
Uporabniški avatar
 Sebi
#103965
No kakorkoli cena se mi še vedno zdi taka kot v Pan-di...
Če spustiš ceno na 190€ (200€ je bila promocijska cena Skike na testu v Mariboru) se lahko pogovarjava dalje. :twisted:

Aja, pa na Pan-di dobiš poleg eno celo rezervno kolo. Dvomim, da ti to imaš...
 fire
#104005
evo za 190 € ti jih prodam :wink: sej uno kolo k ga dobiš zravn, veš kok to težko poč razn če se boš po razbitem steklu vozil :wink:
Uporabniški avatar
 mirko1
#104012
na, sedaj sem pa ostal brez skiketa.po majlu sem dal ponudbo za 150 E.očitno malo premalo.bom čakal naslednjo priložnost
lp ,mirko
Uporabniški avatar
 Sebi
#104024
Fire, te kontaktiram na zs, da se zmaniva kako in kaj dalje!
Uporabniški avatar
 Sebi
#104025
Mirko1: meni je David iz Pan-de rekel, da priložnost zamujena ne vrne se nobena. Ampak očitno ni tako. Vse ob svojem času...
Uporabniški avatar
 PAN-DA
#104403
www.skike.com stran smo končno uspeli prevesti,opravičujemo se za začetne napake,...
l.p.
David
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA