vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 Li-man
#335388
V Logarski je še presentljivo veliko snega, spodaj okoli 20cm, v Kotu pa čez 50cm. Proge so lepo urejene. Dopoldne se da lepo teči tudi povprek po travnikih. Menim, da se bo vsaj še dva tedna sneg obdržal. Lep pozdrav.
 grega83
#352981
Zivijo!
Da mal zbudim temo o teku v logarski! :D Je mogoce bil kdo od forumasev v dolini? Na njihovi strani pise da proge niso urejene, kar mi je mal cudno glede na to da bi skor morali imeti dovolj snega da potegnejo spuro. :shock:
 Li-man
#352989
Zdravo!
Res se nekaj čudnega dogaja v tej lepi dolini. Sem bil prejšnjo nedeljo tam gor, da sem na lastne oči preveril stanje okoli snega. Ga je bilo nekje 25+, dovolj da bi se dalo narediti nekaj proge po travnikih. Vsaj s snežnimi sanmi bi lahko naredili kakšno špuro in pokazali malo dobre volje. Pa nič od tega. No potem smo tekli kar po celcu in z nogami naredili nekaj špur.
Neuradne informacije so, da letos prog sploh ne bodo teptali.
Se grejo neke kmečke igrie tam gori, slutim da je vmes tudi koncesija okoli pobiranja cestnine, ki naj bi prišla v občinske roke.
Upajmo, da se bodo stvari uredile v pravo smer in da bomo še lahko tekali v enem od najlepših ambientov pri nas in širši okolici.
Lp, Milan
 TONEK
#352992
Pejd na Bloke, tam imajo lepo steptano!
 grega83
#353006
Li-man napisal/-a:Zdravo!
Res se nekaj čudnega dogaja v tej lepi dolini. Sem bil prejšnjo nedeljo tam gor, da sem na lastne oči preveril stanje okoli snega. Ga je bilo nekje 25+, dovolj da bi se dalo narediti nekaj proge po travnikih. Vsaj s snežnimi sanmi bi lahko naredili kakšno špuro in pokazali malo dobre volje. Pa nič od tega. No potem smo tekli kar po celcu in z nogami naredili nekaj špur.
Neuradne informacije so, da letos prog sploh ne bodo teptali.
Se grejo neke kmečke igrie tam gori, slutim da je vmes tudi koncesija okoli pobiranja cestnine, ki naj bi prišla v občinske roke.
Upajmo, da se bodo stvari uredile v pravo smer in da bomo še lahko tekali v enem od najlepših ambientov pri nas in širši okolici.
Lp, Milan



Res škoda, da se gredo takšne igre, ker ambient je gori res edinstven. Upam, da se odgovorni čimprej usedejo skupaj in najdejo rešitev. Glede na to v kakšnem finančnem stanju je občina Solčava, verjetno razmišljajo, da bi uporaba prog postala plačljiva. Če se tako odločijo, mislim da bo obisk vseeno velik, saj je to že sedaj postala praksa po celotni Sloveniji. Vsi vemo, da ura ratraka ni poceni pa tudi, če se že pripelješ 70km daleč ni vrag, da ne bi dal še 3€ za uporabo tekaških prog, da so le te ustrezno urejene. :D

lep tekaški pozdrav

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA