vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 matej712
#212764
Proge so tudi v Kranju
- na Kokrici (izvoz iz AC Kranj vzhod) - za klasiko in skate.
- pri kranjski vzhodni obvoznici - tu so proge bolj švoh, v glavnem klasika in prehojeno od sprehajalcev :evil:
 ivaigor
#215586
Dražgoška gora: je kdo v kratkem kaj tekel po tem terenu. Od zadnjih let imam z njo dobre izlušnje. Kakšne so trenutne razmere? Zanima me predvsem klasična špura.
 ivaigor
#215699
Vojsko- poročilo z današnjega teka: proge res imenitno pripravljene (škoda le, da 8-km ni bila "pošpurana"); priporočam.
Uporabniški avatar
 miro
#215747
Za začetnike,je tudi v Mojstrani lepo urejena tekaška proga. Ima špuro za klasiko,kot za prosti slog lepo široka.
Je v glavnem ravna.Krog je dog približno 2,8km.
Danes sem lepo užival ob sončku.
Priporočam tudi drugim!
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 lojzeP
#217566
danes še zadnjič letos v ratečah. proge na novo potegnjene, ampak se udira za zjokat, tako, da se kar nadelaš. na jesenicah še sončno, naprej pa zimska scena - pa tekačev tudi le za vzorec.
se nadaljujemo :roll: pozimi
 kovit
#217604
Jaz pa komaj čakam da za vikend šibnem na Bloke, kjer je prava notranjska zima in 7 km proge. Vsa čast fantom, ki pridno urejajo proge tam gor. Ker me še nič ne vleče v superge, upam da se bo sneg obdržal do aprila.
Uporabniški avatar
 primus
#217805
Po zadnjem namigu sem bil danes zjutraj na Blokah.
Čudovito vreme, lepe proge, zjutraj tudi še zelo trda podlaga. Super!

primus
 ivaigor
#244515
Včeraj ob silni gneči na Pokljuki zavil na meni ljube Gorjuše. Snega še dovolj, prog žal ne. Srečal neumornega Korla, ki je povedal, da prog ne vzdržuje več, ker bohinjska občina ne prispeva več denarja. Škoda. Morda bi pa tudi tu namesto dosedanjih prostovoljnih prispevkov računali vstopnino (kot npr na Rogli). Saj verjetno bi se nabralo dovolj sredstev za vsaj nekajkratno pošpuranje. Seveda, če bo še kaj snega.
Uporabniški avatar
 miro
#244623
Danes tekel v Ratečah,zavil na italijansko stran,ter nazaj v Planico. Proge potegnjene na novo, res sem pa začel teći kmalu po deveti uri. Proge lepo urejene, samo malo je bil še mraz,- se mi je skoraj zanohtalo v Italiji.
Jutri grem eno uro kasneje, če ne bo dežja.
 ivaigor
#264982
Poročilo z včerajšnje Rogle: imenitno urejene proge, tudi 5-km, za drsalno in klasično tehniko.
Priporočam. Nikoli se ne ve, koliko bo v sezoni še snega, pa je prav izkoristiti vsako priložnost.
 poncadoo
#269016
Vse ljubitelje teka na smučeh obveščamo, da imamo v Ratečah od danes naprej odprto tekaško progo za trgovino Ponca, neposredno pri bivšem mejnem prehodu z Italijo (nasproti Kompasa).

VABLJENI!

Lp
 pero23
#269093
poncadoo napisal/-a:Vse ljubitelje teka na smučeh obveščamo, da imamo v Ratečah od danes naprej odprto tekaško progo za trgovino Ponca, neposredno pri bivšem mejnem prehodu z Italijo (nasproti Kompasa).


Približno koliko km proge je narejene? Ali gre to za tisto progo, ki je na tej strani označena pod "Rateče": http://www.ponca.si/tekaske_proge.html
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA