Stran 1 od 1

Tesni čevlji na členkih

OdgovorObjavljeno:02 Jan 2008, 19:24
Napisal/-a up
Pozdravljeni,

tekaški čevlji Alpina za skating (ni najboljši model, stari so pribl. 6 let) me pri teku žulijo na desni nogi na notranji strani, ker imam precej štrleči členek. POmagam si tako, da pod členek podlagam robčke in podobno ali pa tečem kar z odpetim čevljem. To je precej zoprno, zato me zanima, ali je kdo od vas tudi imel takšen problem in kako ga je rešil? Bi bili kateri drugi čevlji primernejši?

hvala, peter

OdgovorObjavljeno:02 Jan 2008, 20:49
Napisal/-a NeMiran
Bom še jaz pristavil svojo bolečo kost. Tudi mene pri hoji z Alpininimi čevlji boli kost (zunanja stran) desnega gležnja.
Poizkusil sem z različnimi nogavicami, s podalganjem, različno močnim zavezovanjem čevlja. Upla sem, da bodo težave minile ko bom čevlje razhodil pa ni nič bolje.

Med prazniki sem pisal v Alpino in jih poprosil za nasevt. Odgovor Alpine še čakam.

OdgovorObjavljeno:02 Jan 2008, 23:26
Napisal/-a luzr
Imam še starejši Alpinin model 468 skate, če se prav spomnim, in najcenejši touring model. Brez težav sem ju uporabljal sem ju tudi s čisto navadnimi nogavicami, po potrebi dvojnimi.
Zelo zadovoljen, še posebej glede razmerja cena/zmogljivost.

Če imaš bolj posebno :wink: nogo, se lahko dogovoriš za Alpinino obutev po meri. To verjetno velja tudi za tekaško-smučarske čevlje.

OdgovorObjavljeno:07 Jan 2008, 18:36
Napisal/-a stari
tekaških čevljev alpina še ne dela po meri,preverjeno

OdgovorObjavljeno:07 Jan 2008, 18:37
Napisal/-a stari
Poizkusi ,da jih s fenom malo pogreješ in se školjka oblikuje po kosti ,malo bolje bo sigurno

OdgovorObjavljeno:07 Jan 2008, 18:59
Napisal/-a 007
Na 041772670 ti garant lahko nekdo pomaga!