vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 dexi27
#160908
Če ne bo snega do naslednjega vikenda, me mal mika da bi prišel na Gorenjsko, zato posim za rahl namig, kako pridem do teh prog, no na Pokljuki sem že bil, a je to pred Pokljuko :oops:
 007
#160910
Proga je potegnjena že z Mrzlega studenca, tako, da lahko parkiraš že kar tam. To pa ja veš kje je?[/b]
Uporabniški avatar
 Radolca
#160932
kar se tiče tekaških prog na pokljuki, je bila vsako leto potegnjena (kolikor jaz vem) iz Mrzlega studenca od lesene hiše, ko se pelješ proti kranjski dolini in vse do planine lipanca. Drugače so pa proge pri vojašnici, kjer pa več ali manj trenirajo :!:
Uporabniški avatar
 CookS
#160936
Radolca napisal/-a: Drugače so pa proge pri vojašnici, kjer pa več ali manj trenirajo :!:


HAHAHA, lesto je Rudno Polje oz. "pri vojašnici" gradbišče v pravem pomenu besede. Letos se tam ne bo dalo teči kajti luknje so globoke 2metra+. Samo za informacijo :D :D :D
Uporabniški avatar
 Radolca
#160941
CookS napisal/-a:
Radolca napisal/-a: Drugače so pa proge pri vojašnici, kjer pa več ali manj trenirajo :!:


HAHAHA, lesto je Rudno Polje oz. "pri vojašnici" gradbišče v pravem pomenu besede. Letos se tam ne bo dalo teči kajti luknje so globoke 2metra+. Samo za informacijo :D :D :D



opala, sej res, na to sem papozabil :oops:
se opravičujem za "krivo" informacijo
Uporabniški avatar
 wasabi
#161205
Kako se ne bo dalo teči? Mogoče samo okoli vojašnice, okoli pa bodo sigurno proge...kaj ne? Upam vsaj....
Uporabniški avatar
 CookS
#161351
wasabi napisal/-a:Kako se ne bo dalo teči? Mogoče samo okoli vojašnice, okoli pa bodo sigurno proge...kaj ne? Upam vsaj....


Če ti je poimt sm. teka teči po luknjah ter umetnih ovirah (delavic, gradbeni stroji) potem le daj. Drugače pa kot že ene desetkrat povedano, letos na rudnem polju se ne bo dalo teči prav tako je bodo proge urejene okrog vojašnice :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,
Uporabniški avatar
 MABE
#161497
Ne, NE.... na Rudnem polju so odlične proge, samo tisti del mimo stadiona je zaprt. Potegnjeni sta petka in desetka.
 007
#161514
Danes na Rudnem polju poezija, 3, 5, 10 km.
 pryks666
#161548
jao jao ... ste se končno zjasnili :)
Uporabniški avatar
 wasabi
#161696
A tudi tadolga 10km proti studencu je potem potegnjena? Krasne novice...
Uporabniški avatar
 AVI
#161996
Danes na Pokljuki prava poezija.....snega na pretek, nebo brez oblačka in frišno potegnjene špure.... :D :D :D :D ....

...proge so potegnjene vse, tako kot lansko leto....tudi 10-ka proti studencu....

...no nekako takole je zgledalo.... :arrow: :arrow: :arrow:

....no v resnici je bilo še lepše.....:lol: :lol: :lol:


Slika

Slika :lol: :lol: :lol:
Nazadnje spremenil AVI, dne 08 Dec 2008, 08:08, skupaj popravljeno 1 krat.
 IZY 11
#162078
Tudi jest sem bil včeraj gor, noro! :D
Uporabniški avatar
 Matevz
#162310
Jest pa včeraj :)

10-ko so na delu ob cesti posuli s snegom s ceste in je kar precej peska, tako da po prvem krogu zadeve nisem šel več ponavljat :( Je pa potegnjena špura do konca ceste pod Konjščico, kar je prvič, da to vidim od časov, ko so še samo za klasiko špure vlekli (in to je dooooooolg nazaj :) ).
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA