vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 Gasper`
#269961
Vse informacijo o tekaških progah na Pokljuki o zvezi s stanju prog, razporedi tekem, živo sliko ipd. se najde na spletni strani:

www.center-pokljuka.si

Resnično vse pohvale vredna spletna stran z ažurnimi info.



V Ratečah pa je odprta edino ena ravinska proga (krog) pri trgovini Ponca v dolžini ca. 2 km.
Uporabniški avatar
 AVI
#270082
Proge na štadionu so bile lepo zrihtane. :D Potegnejena je bila tudi proga proti parkirišču pod Konjščico. Vendar pa je po 2km proge, čez cesto padla velika smreka tako, da se tam proga konča.

Vsekakor pa za pravo vzdušje manjka kar nekaj cm snega, saj glede na videno trenutno ni pogojev, da bi uredili še druge proge.

P.S. V soboto pozno popoldne je bil viden tudi ratrak, ki se je vozil po planini Zajavorniki tako, da so tudi tam urejene proge. Seveda pa je vprašljiva kvaliteta (beri:debelina snežne oddeje).

LP
#270411
Proge niso najboljše, sem bil danes z novimi dilami gor in eno uro skejtal okrog biatlon. stadiona. Ko sem šel domov sem imel kar nekaj razic, kar nisem bil prav vesel. Tako da bo treba počakati na sneg, al pa s takoimenovanimi "kamnožerkami" iti.
lp
Borut
Uporabniški avatar
 miro
#271460
To soboto bo Pokljuški šolsli maraton, z veliko udeleženci (tudi jaz), zato bo verjetno precej "gužve" na progah!
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 miciM
#317477
No,pa sem odtvorila smučarsko tekaško sezono. Proga ne šteje v kakšne strašne km, ampak kratko in sladko, od sonca obsijano, kar malo kičasto.
Maca je danes prvič preizkusila tekaške smuči in odlično ji je šlo, bravo.
:laola

:wink:

ps: vreme tako, kot na AVIjevi sliki od januarja :D :D :D, aja malo lepše ni bilo meglic na nebu.
Uporabniški avatar
 miciM
#318174
Gasper` napisal/-a:Ali je mogoče že urejen cel biatlonski krog?

Urejen je 4 km krog, lahko zaviješ tudi na strelišče :lol: :lol: :lol: .

Na Pokljuki je lepo, ija ija oooo. Sonce, brez oblačka, skoraj "kičasto".Ja kičasto
Z maco sva zjutraj naredili prve sledi po progi, potem pa je ratala gužva, prišel je še nekdo :lol: :lol: :lol: .

:wink:
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA