vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

 Deedalus
#244684
Res je , proga na Pokljuki od Mrzlega studenca navzgor je bila odlična. Tudi krog do Kranjske planine, pa vse do Zajavornikov in Rudnega polja. Ni kej, cross the country. Upam da bodo te trase po gozdu tudi v nadalnje še večrat potegnjene. Yupi!
 Petra_
#244793
Ja, ja, to je levo od Šport hotela. Sicer so bile prejšnji teden tam res slabe proge, ampak bo verjetno s to ohladitvijo veliko boljše.
Uporabniški avatar
 AVI
#244795
Petra_ napisal/-a:Ja, ja, to je levo od Šport hotela. Sicer so bile prejšnji teden tam res slabe proge, ampak bo verjetno s to ohladitvijo veliko boljše.
...in če jih bo kdo na novo potegni.... :wink:
 007
#245741
Jutri pa v torek so na Rudem polju tekmovanja, tko da...........
So pa pripravljene proge na Javorniški planini, dostop pa je možen tudi s smučmi z Rudnega polja ali pa Mrzlega studenca.
 miiiiiha
#245795
Ta cel teden bomo na goreljku in res je, stanje prog tukaj ni najboljše, so pa zato na javorniški planini in na rudnem polju odlično pripravljene.
Danes do 12ure je bilo na rudnem polju neko mladinsko tekmovanje, tako da je bila kar precejšnja gužva, tako da bolj priporočam da greste na javorniško planino.
Ker je pa parkirišče pri javorniški bolj majnho, pa verjetno bolje, da parkirate pri glavni cesti pri odcepu za šport hotel, in greste potem po gozdni poti do planine ( ima tudi smučino za klasiko in drsalno tehniko).

Kar se tiče pa ceste od goreljka, mimo kranjske planine in zajamnikov proti rudnemu polju, je pa stanje katastrofalno, danes sem šel tečt in mi je bilo nekje na polovici kar malce žal, udiralo se mi je skoraj do kolen, od zajamnikov naprej je pa že kopno, tako da dobro da nisem šel s smučkami :)
Uporabniški avatar
 AVI
#269922
V vednost in ravnanje...

Na Pokljuki bo jutri tekmovanje (sicer ne vem kakšno), ampak bodo za "turizem" od cca. 11.15 zaprte proge. Sicer ne vem natančno za koliko časa, ampak po vsej verjetnosti vsaj tja do 14.30.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA