Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 lecko
#363661
čestitke vsem za višinske napore v tej vročini.
Odlične fotke zztopka, meni se je pa kar milo storilo ko jih ma kakih tričetrt palice :D
 TONEK
#363662
Hvala ti, Topka! Za navijanje, filmček, slikce , poročilo in nasploh dobro vzdušje. Durn'k je večno tvoj in na tem najzahtevnejšem delu trase marsikomu vliješ še nekaj volje za zaključek vzpona. Postala si del tekaške družine in upam, da se ti je organizator oddolžil vsaj z malico.
V zadnjih letih je največja težava že jutranji parking. Rumenčki te pošljejo nekam proti Hudi južni in prav malo jim je mar, kako boš prišel po tekmi do konjička, ko si popolnoma razsut. :cry: Oddaja palic, še zadnji požirki tekočine, himna in že si del množice, ki hiti cilju nasproti. Označbe, okrepčevalnice, kjer prostovoljci kar tekmujejo v vljudnosti, pokošena in očiščena trasa, je svetla zvezda stalnica tega dogodka. Šestnajstič sem že tu in vesel sem, da Jožko vztraja na visokem nivoju organizacije. Hladna pijača v cilju, sadnE kupE, pri tuših malo škriplje, dva delujoča sta zares premalo, lahko bi bila tudi kakšna klopca ali vsaj firnk proti pogledom s ceste, :oops: tudi označenost nekaj zadnjih km do cilja je dobrodošla, saj imaš občutek, da če bi bilo treba še kakšnih sto metrov, da ne bi zmogel. :D
Dobre tri ure za zmagovalcem ni kakšen zgleden čas, sem pa srečen, da sem v drugem delu tekme preživel peklensko vročino.
Veseli me tudi dejstvo, da med 200 udeleženimi nisem bil bela vrana, saj so v cilj pritekli kar štirje starejši od mene, Avstrijec je celo Hitlerjev sodobnik.
Drugo leto pa seveda - spet.
Konec julija Grinta...
Pa še rezultati:
http://www.timingljubljana.si/rezultati ... 3709&tip=B
 daca10
#363680
Letos prvič na UPT100, ki je bil moja tiha želja, vendar mi je vzbujal tako strahospoštovanje, da sem par let zbirala pogum :roll:. In na progi se je izkazalo, da je res vredna vsega spoštovanja. Prvi del mi je bil poznan, GM sem prehodila 2x na tekmi, lani 2 kroga z Uršulo, ostale dele proge sem poznala samo deloma, od Kopačnice na Blegoš do Železnikov in do Ratitovca sem šla na ogled tri tedne prej, neznan mi je bil del od Porezna do Kopačnice in zaključek z Ratitovca do Podbrda. In tako sem stala v soboto zjutraj ob 6h na štartu in prišla v cilj po slabih 22-ih urah :juhuhu: . Vmes pa polno vsega...uživanja, druženja z izjemnimi ljudmi, borbe z vročino, tudi trpljenja, pa veselja ob srečanju z najboljšimi navijači :clap: .
Trasa odlično označena, okrepčevalnice kot vedno super, sprejem v Hudajužni in Kopačnici z napovedovalcema :clap: , tudi zaključna razglasitev z odlično voditeljico sproščena, po vrhu vsega pa lepe nagrade za najboljših pet absolutnih zmagovalcev :D .
Čeprav sem rekla po prihodu v cilj, da je bila to moja najtežja preizkušnja do zdaj, da ne grem več na 100-ko 8) , danes razmišljam drugače :lol: .
Čestitke prav vsem!!!
Uporabniški avatar
 majcka
#363724
Ni glih poročilo, je pa spomin na lanskega...tole še vedno visi v mojem rastlinjaku, da me spomni, da so prijatelji pomemben kamenček v mojem mozaiku, pa če jih tud poredko vidim.

35760897_719144938430951_2641315276842336256_o.jpg
35760897_719144938430951_2641315276842336256_o.jpg (139.97 KiB) Pogledano 11985 krat
Uporabniški avatar
 zz topka
#363726
O, Majči, lepo... :D
Letos sem se ukvarjala pa z Durnikom. Še sreča, da mam debelo rit in z njo ponoči med obračanjem znucam "kvalitetne" rjuhe do lukenj... :lol:
Pa pride prav za kak transparent...
IMG_20190615_084250.jpg
IMG_20190615_084250.jpg (64.84 KiB) Pogledano 11957 krat

No, ta: Še mal, še mal do ZZ Topke..je mal hinavska... :mrgreen: Bi blo boljš: Ja te čekam, a tebe nema.... :lol:
Priponke
IMG_20190615_092741.jpg
IMG_20190615_092741.jpg (60.43 KiB) Pogledano 11957 krat

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA