Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 Pingo
#160068
Vauuuuu kakšna lepa zimska pravljicaa :clap: :cast:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#160137
Fantastične fotografije
Kolikor vidim, se je moral fotograf večkrat kar ločeno gibat, da je zajel utrinke pohodniške skupine.
Še bolj mi je žal ... da me ni bilo tam ... :cry:
Uporabniški avatar
 še1PR
#160140
ZdravkoC napisal/-a:Še bolj mi je žal ... da me ni bilo tam ... :cry:
Sej nam je bilo tudi, da te ni bilo! Fotke so pa dodatna motivacija zate za naslednje leto! :wink: :D
 Jožko
#160153
Ej Zdravko ni kaj jamrat vse, kar smo doživeli ta dan imaš lepo na slikcah, ki so jih posneli naši fotografi :cast: če pa hočeš še kaj od zgodovine slišati pa ni nikoli prepozno. Pridi in narediva lep pohod z vsem kar sodi zraven.
Sem šele sedaj videl, da si nekaj "marod" pocajtej se :!:
Uporabniški avatar
 izyemna
#160188
Spet je zima. Ivje sega že globoko do nižin. Tam nad dolinami, nad stisnjenimi vasicami se pnejo vršaci. V hladnem jutru zadregeta vsaka celica. Mraz sega do kosti, a srce zaigra. Pogled na spečo planino, ki se bo zdaj zdaj zbudila iz dolgega spanca. In nam pričarala belino. Sonce pa se skriva – malo boječe za oblaki. Kuka ven sem in tja in nam nariše nasmehe. Z zadovoljnimi obrazi zremo po pokrajini. Vrh je zajel veter – kot že mnogokrat prej tu. Roke premražene stiskajo gumb fotoaparata. Oh, rokavice, kdo jih rabi? Ko so povsod ledene rože, v led vkovane veje, pomrznjena trava … Tisoče in tisoče zmrznjenih trenutkov, ujetih v brezčasnost. Bi kar obsedela. Pa gremo naprej. Po obronkih vrhov, mimo starih hiš, neštetih rovov iz davnih časov. Mir in tišina. Samo kaka ptica kje, pa tu in tam smeh naše dolge četice. Smreke postajajo redke in ruševje je že vklenjeno v večni mraz. In nekatera drevesa že v beli obleki. Daleč naprej sonce ožarja morje – bled spomin na tople dni. Bele kape oddaljenih vrhov naznanjajo nov letni čas. Še nekaj žarkov vsrkamo na vrhu in se spustimo v objeme hladnih senc. Mrzla trava škripa pod nogami. Planina pa bo kmalu zaživela v smučarskem živ-žavu. Za zdaj pa le piš vetra, ki potegne okrog ušes in nas prižene v toplo zavetje …


Kerlci, hvala za prijetno druženje in sladke dobrote.
lp :D

Tule pa se foto
 Jožko
#160198
Ja hvala Izjemna, tokrat pa prav v tapravem smislu besede. Lepo si to napisala in še lepše poslikala. Še le iz tako lepih slikc človek lahko vidi res vso lepoto, ki nas obdaja. V danem trenutku smo preveč okupirani z drugimi mislimi in to opazimo samo mimogrede. To pa je za podoživet trenutek.
Res hvala vsem za prijetne trenutke, še se bomo trudili za vse, ki se v naše konce radi vračate. :cast:
Uporabniški avatar
 Sebi
#160199
Nimam pravice, da se oglašam :cry: . Ampak po vsem videnem... Še dodatna motivacija za naslednje leto :wink:
Uporabniški avatar
 Pingo
#160258
Vauuuuuuuuu še ena izyemna galerija :cast: :cast:
Ko trave in detajlčki narave postanejo zanimivi,ko narava pokaže kaj zna narediti....ko spomeniki človeškega brezumja oživijo...res prelepe fotoreportaže...zdaj mi je še bolj žal,da nisem bil zraven

Je pa zvečer bilo tudi prijetno :lol:
Uporabniški avatar
 izyemna
#161244
me veseli, da so vam vsec slikice.

lp pa prijetne zimske dogodivscine :D
 Jožko
#161302
Zimske dogodivščine so tu, snega je na poteh, kjer smo hodili slab meter in takoj ko pridem v naše prelepe kraje vam pošljem kakšno slikco za pocedit sline :D .
Zdej bo pa treba smučke na plano in veselo na bele poljane, smuk čez drn in strn. Juhuhu, juhuhu, juhuhu :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA