Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 DARKO no.1
#169407
Tudi jaz komaj čakam na gorski tek,lani sem dopust podredil temu in bil sem prvič in nepozabno.Zato si letos ne smem privoščiti tega,da ne bi šel v Baško grapo.Sem pa lani šel na maraton s spoštovanjem,letos imam druge načrte,kar se časa tiče.Vsem lep pozdrav iz Savinjske doline in če še kdo razmišlja,ali bi se udeležil maratona ali ne,zdaj je pravi čas,da se odloči ZA !!!!Komaj čakam in že treniram!! Darko :wink: :wink: :wink:
 Jožko
#169676
Pozdravljeni!
Ja je res Darko časa je dovolj in je potrebno, kar pridno nabirati kilometre in višince, če hočeš zadevo kolikor toliko izpeljati brez prevelikih muk, ki bi te pestile še po tekmi.
Je treba kar po pameti ni kej :D
 Jožko
#170384
Pozdravljeni!
Kaj pravite, kdo bo PRVI dražavni prvak v gorskem maratonu?
Sam navijam za Marjana Zupančiča našega rednega gosta in mu želim tudi nov rekord proge :D
Če pa se bo maratona udeležil tudi naš Primorski as Mitja Kosovelj, bo pa trda :?:
Sigurno se bodo našli pa še drugi ASI, ki se bodo potegovali za ta naslov :!:
Kaj pa vi menite o temu :?:
 marjan
#170386
Za mene brez dvoma Mitja z novim rekordom proge (če boste skidali sneg). :D

Jožko lepo se imej in veliko zadovoljstva pri organizaciji,
Marjan
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#170504
marjan napisal/-a:Za mene brez dvoma Mitja z novim rekordom proge (če boste skidali sneg). :D

Jožko lepo se imej in veliko zadovoljstva pri organizaciji,
Marjan


Če ne bo seveda takrat kake druge tekme za njega bolj pomembne!
Glede na formo, ki jo ima trenutno favorit št.1.Seveda pa je vse odvisno od dnevnega občutka kako in kaj!
Zmaga naj pač seveda najboljši.
ČAO!
Uporabniški avatar
 BONI
#170649
Ja letos imate srečo ker mene ne bo na dirko ha ha ha ha
lp dare
Uporabniški avatar
 husein
#170677
Kako ti to misliš, te ne bo? Greš raje na morje a?
 Jožko
#170913
Pozdravljeni!
Ja Boni, kva je pa zdej to za ena reč? Bomo pa prej in pol nardil kakšn krog pa bo a ne!
Uporabniški avatar
 BONI
#170921
Ja to pa sigurno sam da bodo pogoji
lp dare
 Jožko
#171765
Pozdravljeni!
Po nekaterih govoricah, (vir ostaja neznan) se bo maratona udeležil tudi Mitja Kosovelj. Če bo to res bo pa šlo čez drn in strn.
Prijave se že kar lepo nabirajo vsaj tolk kot lani nas že bo, navkljub recesiji.
Ko bi le tudi zima upoštevala mal recesijo in nam nehala dobavljat to prelepo belo snov, ki ji pravimo sneg :D
 janezu
#171772
zadaj ne bo nobene panike :D s snegom pa bo pa sigurno tako,kot je bilo pred osmimi leti v avstriji :shock: zato kar brez skrbi Lp ju
 Jožko
#172358
Pozdravljeni!
Danes pa sem si od blizu ogledal stanje na progi od Koble proti Črni Prsti. Pravljica, ki bo upam skopnela do junija meseca v kar danes močno dvomim. Pa je še vsako leto in ni hudič, da tudi letos ne bo :D
Eno lepo slikco si lahko ogledate na straneh o turnem smučanju. Lep dan v gorah nad Baško grapo.
 Jožko
#174719
Pozdravljeni!
Po dolgem času pa spet par stavkov o našem maratonu. Proga na odseku od Kalarskega brda, Kala, Znojil, Oblok, Hudajužne do vrha Durnika je kot iz pravljice. Kot bi tekel po preprogi. Res me je znova navdušila. Sneg počasi pobira in upam da ga bo pobralo :D
Prijave se lepo nabirajo in vse ostalo tudi. Veselimo se srečanje z vami :D
 Jožko
#175059
Pozdravljeni!
Dež, dež in še enkrat dež. Ima pa eno dobro stran sneg pobira 100 na uro in samo to upam da gori ne pada sneg :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA