Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#169332
Pozdravljeni, vsi sedanji in bodoči udeleženci Gorskega maratona štirih občin. Tema, ki jo berete, je namenjena vašim vprašanjem glede same prireditve in udeležbe na njej.

Prilagam koristne povezave:

:arrow: domača stran prireditve

:arrow: prijavnica (PDF datoteka)

:arrow: rezultati 2008
moški absolutno | ženske absolutno | po kategorijah | domačini


:arrow: rezultati 2007
:arrow: rezultati 2006
:arrow: rezultati 2005
:arrow: rezultati 2004
Nazadnje spremenil ero, dne 08 Feb 2009, 20:32, skupaj popravljeno 1 krat.
 Jožko
#169391
Pozdravljeni!
Ero hvala za preuredidev oziroma posodobitev našega kotička na TF. Manjka samo še prijavnica, ki upam da bo prav kmalu. In to je to.
Lep dan vsem :D
 Jožko
#178648
Pozdravljeni!
No prijavnica je že na spletu in prijave se že kar pridno nabirajo in misklim, da nas je že nekaj čez 60 :D Poteka pa tudi vse ostalo tako kot smo si zamislili, še sneg počasi zapušča naše gore, kar mi je po eni strani žal po drugi pa me veseli, ker imam doma lopato, ki je že malo rijasta in bi rad da bi taka tudi ostala :P
Je pa res, da kroga še ni možno opraviti v copatih, čeprav sem že srečal na poti proti Črni Prsti zagnanega laufarja v kratkih hlačah in supergah, jaz pa na smučeh. Je treba še mal počakat. V roku 14 dni bo na spletu poslikana cela proga pa boste sami presodil kaj in kako.
Seveda je pa v tem času tolko zanimivih tekov, da na to še ni časa misliti. Uživajte, kjer koli že boste tekli. 20.6.2009 pa vabi GM4O vse taprave kerlce na obračun.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA