Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 zvone
#206100
Pozdravljeni prijatelji GM4O!

Kaj drugega naj rečem, kot "imejte se lepo, tako, kot je to lahko le z Jožkotom v Baški grapi"!

Lep pozdrav iz Maribora! Zvone
 Jožko
#206313
Pozdravljeni!
Ja lep dan smo preživeli pa čeprav tisti pravi jesenski z rahlim rosenjem, meglo. Razgledov nam prelepa Baška grapa tudi včeraj ni ponudila, pa vseeno smo jih imeli, kar si jih hotel. Naši pogledi so segali daleč nazaj in seveda tudi prav toliko naprej. Vse smo imeli pred očmi pa čeprav zavito v res gosto meglo.
Lep dan v družbi ljudi, ki v naše kraje radi prihajajo, ki so jim Graparske strmine nekako prirasle k srcu in, ki so se tu v Stržišču, vasici pod Črno Prstjo lepo počutili.
Hvala vsem, ki ste na srečanje prišli in s tem nam organizatorjem spet pokazali da nam zaupate.
Alja hvala za prelepe sličice.
#234510
Pozdravljeni Prijatelji kluba GM4O :D
Leto je naokoli in srečanje se približuje, zato vas ob tej priliki na to samo "malo" spomnim. Pripravili ga bomo, kot vsako leto v novembru in se tako izognili noriji v decembru in si privoščili lepo popoldne s še lepšim večerom v družbi prijateljev gorskega marataona 4 občin.
Kam in kako pa v naslednjih dneh, čaka Vas prijetno presenečenje zato si kar rezervirajte termin srečanja: TRETJO SOBOTO V NOVEMBRU :D
Srečanje bomo namenili veselju, zabavi malo bomo tudi hodili in predvsem prihodnjem velikem dogodku SP v letu 2011, prisrčno vabljeni :D
 Jožko
#236288
Pozdravljeni člani in vsi simpatizerji kluba GM4O!
Odločitev o letošnjem srečanju je padla danes. Ožji odbor po večini ženskega spola je odločil:
:arrow: srečanje bo 06.11.2010 s pričetkom pohoda ob 13,00 uri v STRŽIŠČU.
:arrow: za vse tiste, ki pa na pohod ne boste šli pa je zbor ob 18,00 uri ravno tako v
STRŽIŠČU.
:arrow: SMER POHODA naj ostane SKRIVNOST, lahko pa vam povem, da pohod
ne bo imel nič skupnega z GM4O, čas pohoda pa bo presegal čas zmagovalca o
višinskih metrih pa ne bom izgubljal besed, ker jih bo bore malo.
:arrow: pohod bo trajal cc 4 ure in pol. Po uri in pol hoje sledi malica in ura zgodovine.
:arrow: Pot ni zahtevna, primerno se obujte in oblecite. (pohodniško)
SEVEDA PA VAS PROSIM, DA SVOJO UDELEŽBO PRIJAVITE NAJKASNEJE DO O2.11.2010
VSE INFO PA JOŠKO PO ZS ALI GSM
Pridite ne bo vam žal, spoznali boste košček iz mozaika prelepe Baške grape:)
 Jožko
#236418
Pozdravljeni!
Ojoj res škoda, da smo srečanje postavili ravno v ta termin, pa verjemite mi, da je rokovnik tako pogosto napisan, da bi še med tednom težko našli kaj prostega tako pri organizatorjih, kot tudi pri udeležencih :oops:
Zato se opravičujem vsem, ki imate v planu na ta dan kakšno drugo aktivnost in se srečanja ne boste mogli udeležiti. Ne gre drugače. Vse pa, ki se srečanja imate namen udeležiti pa prosim za čimprejšnjo prijavo :D
Uporabniški avatar
 zvone
#236501
Pozdravljen Jožko!

Spet "mamljivo vabilo"!

Hvala!

Če bo po sreči, sem tokrat zraven. Ti še sporočim.

Velik pozdrav v prelepo Baško grapo tebi, Dorici in ostalim "kerlcem"! Zvone
Uporabniški avatar
 še1PR
#236545
:( Tudi jaz sem razočarana, ker ne bom mogla biti na dveh koncih hkrati. Ampak so mi moji trije Špartanci napovedali, da pridemo v kakem drugem terminu... Jupi!
Lepo se imejte!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA