Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#213840
Pozdravljeni!
Priprave za 9 GM4O so v teku in razpis je prišel na dan. Najdete ga lahko na www.gm4o.si
Letošnji GM4O mora biti generalka SP v letu 2011 zato tudi nekaj prilagoditev temu in nekaj poskusov novitet.
Seveda pa vse, kar smo ustvarili skupaj moramo obdržati, kajti brez Vas spoštovani tekači bi GM4O ne bil to kar je in po SP bo še vedno ostal GM4O.
 JAG
#213882
Spomini na moj prvi GM40 in pričakovanje naslednjega, me ob vsakem teku v teh mrzlih dneh kot so zdaj, pogrejejo in dajo energije...

Se že veselim

lp
 Jožko
#215046
Pozdravljeni!
GM4O je odet v globoko snežno odejo in za obisk njegovih prelepih poti je potrebna v tem času velika pazljivost. Pa vseeno jih obiščem kdaj te potke, ki so mi prirasle k srcu in jih rad občudujem v vse letnih časih. Na teh poteh je vedno veliko spominov, ki mi dajejo vedno znova navdiha za organizacijo naslednjega GM4O.
Prijavnica za 9. GM4O je aktivna na strani www.gm4o.si
Tu boste v nadaljevanju dobili tudi vse podatke o dogajanju v zvezi z GM4O
Pa lepo se imejte in lep pozdrav iz prelepe Baške grape
 Jožko
#215070
Na strani GM4O pod rubriko RAZPIS najdete prijavnico in spodaj je tudi pregled prijavljenih tekmovalcev. Rubrika, ki označuje plačano štartnino se bo osveževala sedaj na začetku na vsake 14 dni, kasneje pa bolj pogosto tako, da vas to ne bo motilo.
Toliko za danes iz zasnežene pravljice.
Uporabniški avatar
 zvone
#215159
Jožko napisal/-a:Pozdravljeni!
GM4O je odet v globoko snežno odejo in za obisk njegovih prelepih poti je potrebna v tem času velika pazljivost. Pa vseeno jih obiščem kdaj te potke, ki so mi prirasle k srcu in jih rad občudujem v vse letnih časih. Na teh poteh je vedno veliko spominov, ki mi dajejo vedno znova navdiha za organizacijo naslednjega GM4O.

Pa lepo se imejte in lep pozdrav iz prelepe Baške grape


Pozdravljen Jožko!

Hvala za lepe besede iz prelepe Baške grape! Mi kar delajo "skomine"...

Lep pozdrav iz Maribora! Zvone
 Jožko
#215206
Pozdravljen Zvone!
Tudi tebi hvala za podporo in razumevanje in pa seveda, da skomini tudi uresničijo.
Berem o tvojih zimskih podvigih na tvojem Pohorju in ti želim srečno :D
 Jožko
#215838
Pozdravljeni!
Prijave se pridno polnijo, še 420 pa jih zapremo :D . Sem tuhtal sam s seboj, koliko bo dolga vrsta tekačev od Petrovega brda pa do Črne Prsti? Mislim, da kar nekaj sto metrov :D
 Jožko
#216910
Pozdravljeni!
Številka 50 dosežena. Zima pa se tudi počasi poslavlja in treba bo zavihat rokave, urediti, pripraviti vse, kar je potrebno za tekaški praznik v Baški grapi.
Pa lepih dni vam želim :D
 ursad
#217075
Jožko,
tvojemu prijaznemu vabilu se je težko upreti in ni kaj premišljevat: prijava oddana, štartnina plačana, sedaj pa le še odštevam dneve do GM-ja -še 96 dni... :D
Baška grapa - kmalu nasvidenje!
Uršula
 ursad
#217078
Karin,
takoj ti vračam kompliment - ti si carica in vedno znova premikaš meje tja proti nebu :laola
p.s. Z majhno zamudo ti bo tvoja Mateja v najkrajšem času dostavila komplekt fotk z našega decembrskega druženja "Istra v vašem srcu".
Lepo se imej!
Uršula
 nana
#217080
Slike sem dobila, ključek pa vrnila.
Lepe so in nenavadne, glede na količino snega, ki je napadal.
Hvala še enkrat :D
Enkrat bova tudi midva šla cel okrog... od jutra do večera bi nama skoraj moralo uspeti :oops: Vsaj v juniju, ko je dolg dan :D
 Jožko
#217319
Pozdravljeni!
Včeraj sem malo pogledal po progi GM4O iz Hudajužne čez Durnik proti Poreznu. Ne boste verjeli vrha nisem mogel osvojiti, ker je bilo preveč ledeno, dereze pa so se grele doma v omari. Do višine 1100 m je kopno(na sončni strani) naprej pa res zelo trda zima. Pa tudi ta bo minila, kakor vsaka do sedaj.
Durnik je pa še vedno strm, ga ni boga, da bi ga malo poglihal haha:)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA