Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#255981
Čeprav se bom maratona udeležila že tretjič, sem si z velikim spoštovanjem progo, ki jo bom začinila s SVOJO ZMAGO s prihodom v cilj razdelila takole:
Da bo izgledalo vse skupaj malo manj, sem si svoje štiri občine razdelila na štiri koščke in vsakega od teh koščkov sem si razdelila še na štiri manjše koščičke po pol urce. :lol:
Tako, da bom na Črni Prsti v štirih koščkih po pol urce, do Huda Južne bom rabla še štiri koščke po pol urce, pole bom zagrizla v Durnik in Porezen szi štirimi koščki po pol urce in se szi Porezna spustila po štiri koščke po pol urce. No, za tazadnjega vseglih en mal potihem upam, da bi kakšen košček ostal viška. Mačji kašelj :clap:
Upam, da se mi izide...ta moj plan. Da bo mačka res kašljala...

V izvedbo tekme pa niti za hip ne podvomim, drugače kot brezhibna ne more bit. :clap:
#255988
Ja ni kar tako tekmovati na svetovnem prvenstvu. Sem enkrat že bil na evropskem pa je res v redu občutek. Ampak svetovno, ja to bo pa najbrž še boljše. Sicer pa ne dvomim v enkratnost prireditve. Važno je, da si spet na škrge ogledamo ta del Slovenije. Srečno vsem, tudi konkurenci.
#256155
Po nasvetu mojega osebnega trenerja :-- sem danes opravila svoj zadnji strašno močen trening: vsakodnevni vzponček na moj hrib. Cca dobre pol urce

Zdaj mi je osebni trener naročil le dva dni počitka in ene take čudne obroke, za katere se mi zdi, kot da se bojo ponavljali :?: :lol: :?:

In prav nič :drink !!! - ojej, to bo muka... :--( :--(

Posebej za petek imam en hud meni:
- fruštek: pašta
- kosilo: pašta
- večerja: pašta
Se mi zdi nekam znano, to... szi pašto.... :--
#256162
davor.pintar napisal/-a:tudi jaz sam bom v soboto,18.6.2011 doživel ognjeni krst na mojem prvem gm4o.res komaj že čakam ta izziv.ob prihodu v cilj me pa tako čaka nekaj posebnega,gotovo nepozaben dan,ki bo za vedno ostal v spominu.hvala vsem,ki me pri tem podpirate.organizatorju pa kapo dol!


Tudi zame bo to prvo srečanje z progo in izziv, kakšen že :D , to povem v ponedeljek :lol: :lol: :lol: :lol:

:wink:
#256193
Pozdravljeni!
Ja ni kaj, sedaj je pa res že tik pred vrati jubilejna 10 izvedba GM4Oja in vabljeni vsi prijatelji in seveda vsi, ki boste to še postali na ogled naše tekme in vseh spremljajočih prireditev. Otvoritve SV prvenstva bo že v petek ob 17,00 nato v soboto ob 8,00 start ob 16,00 zaključek maratona podelitev priznanj in veselica z Zasavskimi fanti in Alfi Nipičem in seveda v nedeljo na dobrodelni koncert, kjer bomo zbirali denar za novo vozilo GRS postaje Tolmin z orkestrom Slovenske vojske in Darjo Švajger.
Ja ZIZI imaš kar dobrega trenerja in tudi dobre obroke ti je pripisal hehe. Avantura pa to bo brez skrbi in sem prepričan Mici da je neboš pozabila vsaj nekaj dni ne hehe :D
#256199
Alenovski napisal/-a:mene pa samo zanima, če se jutri še da dvigniti startno številko v Podbrudu, pa do kdaj se moram naslikati na TIC-u, da bo še odprto!?
:D


Površno prebiraš forum in http://wmra.gm4o.si/ :--

Dvig štartnih številk : od ponedeljka 13. junija do četrtka 17. junija v TIC-u Podbrdo (Podbrdo 18) od 14.00 do 18.00 ure, petek 17. junij od 18.30 do 22.00 v prireditvenem šotoru - Podbrdo in na dan teka na Petrovem Brdu od 6.00 do 7.00 ure.
#256200
Takole piše na strani gm40:

Petek17. junij
Cel dan
Prihod ekip – Evropske države
Sprejemna pisarna – Hotel Park Bohinjska Bistrica
16:45 – 23:00
Predstavitev ekip in otvoritvena slovesnost (zvečer), »pašta party«
Športno igrišče »Na Bazenu« Podbrdo
15:00–20.00
Dvig štartnih številk – individualne prijave

Kot sem nazadnje bral je v petek prevzem številk v Podbrdu od 17-ih do 22-ih




Tole pa ne piše na njihovi spletni strani :D
Z velikim veseljem pričakujem ta dogodek in tek po naših prelepih gorah :!:
#256213
V soboto pridem navijat in naredit kakšno fotko na GM4o, razmišljam da bi se odpravil na Porezen iz Petrovega brda, kakšen nasvet.... kje najlažje priti gor, da ne bi motil poteka tekme ali bo sploh možen dostop na dan tekme na Porezen iz te smeri, kdaj bodo prvi približno na Poreznu.....

Srečno vsem se vidimo! :laola

LP Tomaž
#256237
Hoj,

bom kar tule objavil. NUJNO iščemo nekoga, ki bi bil pripravljen napisati reportažo z GM40 in zraven priložiti še kakšno fotografijo, za objavo v reviji TEK PLUS. Verjetno bi bilo najbolje če je to kdo od tekmovalcev, tekmovalk ali pa kdo, ki jih bo spremljal ob progi, ali pa kdo od organizatorjev. Fotografov je lahko več.

Ker sem odsoten, bi prosil, če se javite kar uredniku revije, Sašu Medenu na tel: 040 530 627 ali po e-mailu: saso.meden@bitriver.si.

lp, Matjaž
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA