Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#248694
Pozdravljeni!
GM4O se približuje in z vsakim dnevom je bližje in bližje. Ko pogledam na števc, ki odšteva dneve do tekme me, kar malo stisne pri srcu. Pa je že prav tako prej, ko pride, prej ga bomo dali skozi, tako s tekaške kot z organizatorske strani :D
Ker pa se bliža zaključek prvega termina za plačilo štartnine po najnižji tarifi vas moram na to malo spomniti.
Do konca meseca marca je štartnina 40 € :D In prijava se šteje, ko je plačana štartnina.
# Do 31.3.2011 - 40€
# Do 30.4.2011 - 45€
# Do 31.5.2011 - 50€
Priprave potekajo 100 na uro in prav kmalu pa bomo objavili celoten potek prireditve in vas informirali o vsem, kar je potrebno da veste okrog GM4O.
Imejte se lepo in uživajte, kjer koli že ste :D mi vas pričakujeno tako kot vsako leto!
Vse ostalo pa na http://www.gm4o.si/
#249564
Aleš lep pozdrav, seveda pa pozdrav tudi vsem ostalim prijateljem GM4O in vsem na TF.
Proga na delu od Koble do Črne Prsti je še pod snegom in ne boste verjeli pod zelo trdim snegom ali drugače rečeno ledom. Tako, da brez pripomočkov kot so dereze in cepin in znanja uporabe le teh na ta del proge ni še za it. Ga pa pobira in to z neverjetno naglico in če bo šlo tako naprej bo do konca aprila zadeva že godna :D
Je pa možna varjanta po južni obvoznici, vrh Bače - Kacenpoh - Poudn - Kal. Brdo in po klasiki naprej. Novi del pa bomo označili prav kmalu, če pa malo pogledaš po zemljevidu ga pa tudi najdeš. Iz Hudajužne čez Porezen v Podbrdo pa prideš že skoraj po kopnem.
Dobre priprave vsem in kmalu nasvidenje.
Pa ker ravno že pišem še opomnik za plačilo najnižje startnine še DANES, JUTRI in POJUTRIŠNJEM :D
#249574
Torej,na Črno prst bo treba še malo počakat,bo pa v aprilu zagotovo padel Durnik in Porezen in naprej do cilja v Podbrdo,da vidiva s sosedom Florijanom še nov del proge.Naju že kar malo pete srbijo :lol:
Jože,jaz sem položnico že plačal,kljukice pa še ni!Po mojem mi ni treba skrbet,a ne :?
Lep pozdrav v Baško grapo in prijetne priprave na tekmo,za katero vemo ,da bo organizirana 1A,tako kot je treba :laola
#249772
Po dolgem cajtu - živjo :?
Ja, proga bo po mojem letos že prej shojena. Lahko se pa proba rezervno varianto.
Kar se tiče kljukic ali problemov s prijavami, mi kar sporočite na mail info@gm4o.si ali 031 381 632 . Vse rešimo, nč skrbet, je samo tehnika. Vsi boste lahko laufal :P .
Še danes lahko nakažete po nizki tarifi - 40 EUR.
Dobre priprave,
#250466
Pozdravljeni prjatli GM4O :D
Vreme nam gre dobro na roke in noge. Primerno je za delo in trening. Eni pa delamo, kar eno z drugim. danes dopoldan sem označil novi del proge. Do tam, kjer pot zavije k Podhočarju se pride po normalni poti, kakor vsa leta. Od tam naprej pa sledite najprej rumeni tablici GM4O in trakovom zavarovalnice TRIGLAV pa ste na pravi poti. Pot je v glavnem urejena, odstraniti bo treba še kakšen kamenček kako suho vejo....... No za samo tekmo jo bo treba še dodatno označiti za silo pa je v redu. No sedaj pa veselo na delo :D
#250629
Pozdravljeni,

v soboto izkoristil res lepo vreme in peljal drago na ogled proge od Hudajužne čez Durnik in Porezen do Podbrda po novem delu proge. Novi del proge je dobro označen in bi se bilo res težko izgubiti. Hvala Jožko, zgleda da si ravno pred nama še označeval ta del trase :)

Ogled prvega dela iz Petrovega Brda čez Črno Prst, pa opravima takoj ko bo mogoče.

Lep pozdrav

Fredy
#250948
Pozdravljeni!
Bravo Loni, hvala za pomoč pri reklami seveda vseh Primorskih gorskih tekih :D
Kar pa se tiče GM4O pa samo nekaj pojasnil. Najpogostejša vprašanja so okrog uporabe palic. Komaj nam je uspelo, da smo "zatrmarili" in izsilili privoljenje za uporabo od Črne Prsti naprej. Tako, da se lahko pravočasno zorganizirate. Do Hudajužne jih bomo peljali organizatorji na druge lokacije pa ne moremo. Upam da razumete, da se vsem ne da ustreči :D Vse ostalo pa poteka dobro in se veselimo dneva D:)
Vse ostalo pa na http://www.gm4o.si/
Lepo se imejte :D
#251227
Pozdravljeni!
Prekrasen dan me je zvabil na progo GM4O. Iz Trtnika na Kalarsko Brdo, Kal, Stržišče, Znojile, Obloke v Hudajužno. Prekrasno vreme je pripomoglo, da je bil filing res tisti tapravi in užival sem 100 na uro. Seveda so mi po glavi rojile misli o organizaciji SP in vseh stvari, ki so s tem povezane. Kar veliko smo jih že postorili, veliko jih bo pa še treba :D
Pa me je prekrasna pomladanska narava, mehka stezica čisto prevzela in veselo sem si zapel Kekčevo pesem, da sem bil sam nase ponosen :D
V Hudajužni pa polno parkirišče mislim, da letos v Durniku ne bo treba oznak je proga že sedaj dobro uhojena :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA