Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#254717
Sam sem planiral za ponedeljek. Zdaj so prijatli zaradi neučakanosti pustili na cedilu. No če je kakšen intereset za pondeljek naj se javi.
#254793
Pozdravljeni!
Danes je bilo na progi GM4O, kar precej drena ja ni kaj ena zadnji nedelj, ki so še aktualne za poskusit malo bolj na poskok, zdej bo pa treba mal počit pa bo :D
Za nas pa se pravo delo šele pričenja, in najljubše mi je delo na progi, ki jo z velikim veseljem pripravljamo za vas spoštovani prjatli :D
400 se vas je prijavilo do tega trenutka, številka, ki sem jo potihoma pričakoval, hvala :D
#254814
Pozdravljeni!
Čaš teče neverjetno hitro in že smo tik pred zaprtjem prijavne liste za GM4O. Samo toliko, da vas spomnim, da se prijavnica zapre 31.5.2011 ob 24.00 uri. Če ima še kdo željo po udeležbi na GM4O naj si jo izpolni čimprej :D
#254829
meuspax napisal/-a:Zdravo!

Je kaj kandidatov za preizkus proge za tole, prihajajočo soboto ali nedeljo (raje sobooto)?


dva planirava za nedeljo ob osmih, in še nekaj kandidatov se je zadnjič oglasilo, ko sem zastavil podobno idejo...
tako, da... nedelja ob osmih na Petrovem brdu... :D :D
#254832
kbk napisal/-a:
meuspax napisal/-a:Zdravo!

Je kaj kandidatov za preizkus proge za tole, prihajajočo soboto ali nedeljo (raje sobooto)?


dva planirava za nedeljo ob osmih, in še nekaj kandidatov se je zadnjič oglasilo, ko sem zastavil podobno idejo...
tako, da... nedelja ob osmih na Petrovem brdu... :D :D



Predlog:

če bo jasno, zna bit vroče. Ne bi bilo dobro, da se štarta ob 7h, ali celo ob 6h. Sej nismo iz sladkorja. V hribih se dan zgodaj zjutraj lovi.
#254833
meuspax napisal/-a:
kbk napisal/-a:
meuspax napisal/-a:Zdravo!

Je kaj kandidatov za preizkus proge za tole, prihajajočo soboto ali nedeljo (raje sobooto)?


dva planirava za nedeljo ob osmih, in še nekaj kandidatov se je zadnjič oglasilo, ko sem zastavil podobno idejo...
tako, da... nedelja ob osmih na Petrovem brdu... :D :D



Predlog:

če bo jasno, zna bit vroče. Ne bi bilo dobro, da se štarta ob 7h, ali celo ob 6h. Sej nismo iz sladkorja. V hribih se dan zgodaj zjutraj lovi.




to že... je pa fino čim bolj se približat pogojem na tekmi... pa tudi za nekatere je do Petrovega brda kar daleč...
#254849
hej hej hej!!!!

jest bi tudi šel zraven, raje v nedeljo, ura mi pa ni tolko važna lahko ob šestih, lahko ob sedmih, ma tudi ob osmih je vredi! :D
če kakemu odgovarja bi se skoraj raje na pot odpravil ob sedmih, torej nedelja ob sedmih? :D pogledat če so bregovi še taki kot prejšnja leta!!!! 8)
#254857
Alenovski napisal/-a:hej hej hej!!!!

jest bi tudi šel zraven, raje v nedeljo, ura mi pa ni tolko važna lahko ob šestih, lahko ob sedmih, ma tudi ob osmih je vredi! :D
če kakemu odgovarja bi se skoraj raje na pot odpravil ob sedmih, torej nedelja ob sedmih? :D pogledat če so bregovi še taki kot prejšnja leta!!!! 8)




jest še iščem kandidate za zraven. kakšen korak misliš udarit? za ene 7.5h? Jest se ne bi čist do fula navil, pa še ene težave s kolkom so se mi pojavile in upam, da bo do nedelje za pospešen korak ok.
#254878
kbk napisal/-a:
meuspax napisal/-a:Zdravo!

Je kaj kandidatov za preizkus proge za tole, prihajajočo soboto ali nedeljo (raje sobooto)?


dva planirava za nedeljo ob osmih, in še nekaj kandidatov se je zadnjič oglasilo, ko sem zastavil podobno idejo...
tako, da... nedelja ob osmih na Petrovem brdu... :D :D


Vse kaže, da se bom res namalal ob 8h. Upam in se bojim :D

Se vidmo, če se zagledamo :wink:
#254884
živjo!

no, z moje strani je zdaj tako, če je kakšen kamerat, da bi štartal s Petrovega brda ob sedmih zjutraj, namreč popoldan imam službo, tak da....čas ravno ne bo moj zaveznik :? , pa nič zato......tempo, ki ga imam v mislih pa je tam od 6 - 7 uric, pol urice gor, pol dol...... :D

Zatorej meuspax, če ti odgovarja sporoči, pa se spoprimeva s klanci na Gospodov dan ob sedmih v jutro! :D
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA