Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#281323
Danes je zadnji dan za prijavo in vplačilo :!:

In se še odločam...prijavljen sem, še plačati moram. Pa ravno danes, po štirih res težkih delovnih dneh...še sedaj, zjutraj, sem sesut in si ne predstavljam, kako bi se vlekel po progi...a če ne vplačam, mi bo bo lahko žal... :roll: :roll: In kakšen bo naslednji delovni teden, bo morda kaj lažji :?: :?: Ne vem...
#281328
AD-venture.si napisal/-a:Živeli tekači(ce) in organizatorji :laola

Nas pa zanima, kaj boste letos ponujali na okrepčevalnicah- katere izotonične napitke ter gele. Seveda če ni skrivnost :) Sicer pa se kmalu vidimo na štartu!

Srečno.


Skrivnost sigurno ni, pravzaprav smo ravno letos želeli to objaviti prej :wink:
No pa se pri izotoničnih napitkih ni izšlo ravno v pravi barvi, tako da bo sedaj na mizah Isostar pomaranča, Cedevita pomaranča, isostar bar long energy, frutabele, rozine, sadje in ostali priboljški pa po trenutnem navdihu... tista prozorna tekočina, ki jo je največ, je pa šnops :lol:
#281357
jac napisal/-a:mmmm... šnops njami... :mrgreen:

ravno prav za v hribe ;)


Da ne bo kdo preresno vzel to s šnopsom :D Na 17 okrepčevalnicah bo več kot 1000l napitkov isostarja in cedevite, ter več kot 500 litrov vode :wink:
Pravzaprav je vode ob trasi praktično neomejena količinah:
Kal
Stržišče
Obloke
.... pa še kakšen bi se našel :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA