Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#280576
Tedi napisal/-a:Na ogled so tudi že majice, ki jih dobite ob prevzemu štartnih številk... Kakšna se tudi že poti po poti GM4O :D Kdo jo pa nosi pa lahko uganete :wink:

Slika Slika

Hoj!

Kakšna pa je velikost telih majic? Se recimo lahko primerjajo s tistimi z LM? Toliko, da vsaj približno vem, katero velikost naj odkljukam ob prijavi :) Bo pa verjetno možna tudi menjava tisto prelepo soboto, ki že mooočnooo vabi, ane? ;)
#280579
genetik napisal/-a:Kakšna pa je velikost telih majic? Se recimo lahko primerjajo s tistimi z LM? Toliko, da vsaj približno vem, katero velikost naj odkljukam ob prijavi :) Bo pa verjetno možna tudi menjava tisto prelepo soboto, ki že mooočnooo vabi, ane? ;)


Velikost je primerljiva, če ni celo ista :wink:

Glede menjave pa je žal ne moremo zagotoviti, saj so majice bile naročene veliko prej.
Ob prijavi pobiramo velikost majice, da lahko v naslednjih letih bolj optimalno oddamo naročilo za velikost majic.
Seveda se bomo potrudili, da tekači dobijo ustrezno velikost, bi pa prosil za razumevanje če kakšne številke zmanjka :oops: Verjetnost je sicer majhna, a ob zaključku izdaje štartnih in majic se tudi to lahko zgodi.
#280608
Ma, jast ne vem, al sem slepa, al preveč bjondasta, al kaj...
Na strani gm4o nikjer ne najdem rezultatov od vseh let. Kam ste jih skrili :?: :D
Že dva dni sem priklopljena na komp, moj ZZ zato že skozi zobe in ušesa bruha ogenj, jast pa še kar iščem in iščem, toda ne najdem. :lol: Zdaj sem se vdala in povprašala.
#281171
vencelj napisal/-a::hello:
Še malo, pa smo šestega...
Za prijave in plačilo še dva dni :!:


lp


Vencelj, bi z veseljem plačala še zase, tako bom pa letos samo gledalec. Ampak še bodo prilike.
#281179
Tudi jast grem letos samo za navijačico...zaradi moje tetive. S pešadijskim korakom. Komaj čakam.
Podala se bom ene pol ure pred startom po trasi, s fotoaparatom v roki, (prej bom kupila nove baterije, da bo zihr...lol :lol: ), upam, da bo vreme lepo in zares bom uživala vse do Hudajužne.
Pole pa upam, da mi na avtoštop kdo ustavi in me zapelje do Podbrda. Ma, kaj upam, saj vem, da mi niti štopat ne bo treba...
#281191
Pozdravljeni!
Jest sm že mislu da so te peljali u Valdoltru, ka se ne oglasiš neč hehe. Ja lepo Valentina in Polona da prideta navijat. Je velik lepš laufat mimo takih fejst punc, kot mimo najlepših moških hehehe :D
Drugače pa akcija od zore do mraka pa še ponoči mal, tko, da bo za vse vas tko kot mora bit. Vreme BO, dobre volje nam ne manjka še manj pa vam našim prjatlom :D udeležencem 11. GM4Oja :)
#281235
Kar se mene tiče, že nestrpno čakam naslednjo soboto, da se zopet zapodim po vaših prečudovitih koncih. :laola Edino, kar me malo skrbi, je vreme. Upam, da bo bodo kolikor toliko normalne razmere.

Se vidimo 16tega. :mrgreen:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA