Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#281804
:D večno mlad - eni smo pa letos (končno) zbrali pogum in gremo kontra.
Mi je kar malo hudo ker se pokrivata :evil:
V želodcu že črviči :mrgreen: in grem kar malo laufat....Al bi mogu počivat :? .
Ma ...počival bom v nedeljo :--
#281827
meža stane napisal/-a:En nasvet Moj voznik bi v času maratona kolesaril po okolici, naj mi kdo svetuje traso z ne preveč ekstremnimi vzponi in spusti.LP Meža


Hm...
:arrow: Lahko se spusti v Baško grapo in kolesari proti Mostu na Soči...a v tem primeru skoraj ni druge, kot da se nekje obrne in po isti nazaj. Dolžino prilagodimo, odvisno od obrata.
:arrow: Lahko bi se zapeljal s Petrovega brda do Sorice, spust v dolino in po cesti s Podrošta nazaj na Petrovo brdo (ali obratna smer), cca 17 km. Možnost podaljševanja s Sorice na Soriško planino in nazaj( dodatnih 5 km vzpona+5 km spusta)...ali po makadamski cesti, ki se malo nad Sorico odcepi v desno od ceste proti Soriški planini (oz. Bohinju) in nas pelje (6 km) skozi vasi Zg. Danje, Zabrdo in Torka (1050 mnv), nato po isti nazaj ali pa spust po pol/pol asfalt/makadam v dolino (6 km), na cesto Zali log- Podrošt (Petrovo brdo), od tu imamo še dobrih 9 km glavne ceste do PB.
:arrow: S Soriške planine pelje makadamska cesta (4 km) do Vrh Bače (Baško sedlo), to je točka, kjer poteka tudi maraton, tudi to bi bila ena od možnosti (ogled in navijanje), hitrejši tekači bodo tam pred pol deveto...odcep z glavne ceste Soriška planina- Bohinj kmalu zatem, ko se začne cesta spuščati (gozdna cesta cca 500 m naprej od parkirnih prostorov na Soriški planini ostro levo- makadam)

lp
#281872
Ja, ja, čez 24 určk bomo že študiirali, če smo pozabli dat kaj v ruzak. :?: :roll: :idea:
He, ma saj se itak nič ne rabi, razen covat in dresa. Za pijačo in jedačo je itak vse ALL INCLUSIVE, tako, da to res ni treba skrbet.
Sam, kaj pomaga, ko pa klinkerčki vseeno stalno nekaj premlevajo. Važno je, da se z dirko spopadete s pametjo, ki je pa zares ne smete pozabit doma. :!: :!: :!:

Sama sem spremenila svoj bojno navijaški načrt, sklenila sem, da grem po tekmovalni do prvega vrha, do Čez Suho, pole jo mahnem še po tekmovalni do Sedla in jo raje kot v Hudajužno, udrem po septemberskotekmovalni na Črno Prst direkt v Podbrdo. Prišparam kar nekaj km, se mi zdi.

In pole, ker bom strašansko brzinska :-- , bom lahko imela cajt, da prečkam cesto in jo mahnem še en par km( :D al pa metrov, bo najbrž bolj pravilno) proti Poreznu.
Vse navijaške pripomočke sem že dala v ruzak, baterije za fotoaparat sem kupila, alora, nič me več ne ustavi. No, mogoče pa le.... se bojim, da sem vedno szi Črne Prsti preveč čikulala szi sotrpini, da ne vem, če sem si pot zapomnila in da morda ne zgrešim poti??? :shock: :shock: :shock: Ah, bom pa Jožkota poklicala, me pride pa GRS iskat, če že ne bo imel druzga dejla.... :lol:
Alora, v soboto želim prav vsem, ( ma ženskam glih en pikič več) SREČNO :!: :!: :!: Naj vam bo vsak korak korak užitka in sreče.
#281894
Vsem želim užitkov jutri, tekmovalcem in navijačicam ter navijačem :!:
Letos vas bo "pa peklo" tam na Porezen, za spremebo mi je lani burja kazala zobe v tisti breg :D Prav mraz je bilo lani za biti v majici brez rokav, kot sem bil jaz :|

Uživajte v progi, pa lepo se imejte, pa veliko vztrajnosti in zagnanosti vam želim, pa Graparske kerlce pozdravte :!:

Jaz se bom taisti dan v Škofji Loki na soncu paru, zvečer po loških potkah švicov, pol pa še ob piru :lol: :drink
#281895
No, ker jaz (še :-- ) ne spadam med ta resne, lahko povem, da sem že čist nervozna zaradi jutri in danes ne bo cel dan nič od mene, ker samo na GM mislim :lol: :D

Hm tale vročina, a ni mogla še kakšen dan počakat :roll:

Dober tek vsem tekmovalcem in pa hvala navijačem :laola
Se vidimo jutri :D
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA