Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 Jožko
#34004
Pozzdravljeni
Dule,če vas res pride cel avtobus,posebne nagrade nemorem obljubiti pri analizi zeka pa lahko pomagam z kakšnim Unionovim izdelkom.
Lepo se imejte in lep dan. Jožko
Uporabniški avatar
 Dule
#34010
ja Jožko po takem dolgem teku pa paše flaška ali dve kot nikoli.. :P
In zraven analiza s sotekmovalci-prijatelji in teme o dogodkih s proge sploh ne zmanjka, gremo v debatah še enkrat celo progo čez.. 8)


ŽIVIJO :!:
 Jožko
#37474
Halo
Vreme nam jo je kar vredu zagodlo v tem vikendu.Sneg je prilezel skoraj v dolino,v hribih ga je pa skoraj pol metra.No danes je prijetno toplo in brez vetra,sneg pa kar pobira.
V mislih imam pa skupen ogled proge,kar smo se menili že večkrat.Upam,da bo sneg skopnel do 1. maja.V teh praznikih bi opravili ta skupni trening-ogled proge.
Predlagam naslednje termine:27.04.2005
30.04.2005
1.05.2005
Če ste zainteresirani se mi javite.Trening-ogled bi potekal v dveh etapah,če bodo pa vsi udeleženci za celo pa gremo skozi celo.Odločitev pade pred štartom na Petrovem brdu.Mogoče mi uspe pripraviti tudi analizo z skromno mineštrco in p........! lep pozdrav Jožko
 klavdija
#37865
Jože, dve sva zainteresirani za ogled, samo z datumom se ne moreva uskladiti. Bomo videli.
1. Nežka - 27.4.
2. Klavdija - 30.4. (če jih bo več 27., bom probala zrihtat tudi jaz-delam)

Vidim, da še ni odziva na ogled. Morda bi kot moderator moral odpreti rubriko - OGLED PROGE?

Lep dan vsem tekačem.

Klavdija
 Jožko
#39845
Hojla!
Moram se prav malo oglasiti,ali ste vsi zaspali ali se tako neumorno pripravljate za tekaške preizkušnje,ki jih je res kar nekaj v tem času. No povem vam ,da je v takem vremenu kar težko dobiti čas za trening.
Na našem koncu je vse po planu vse se pripravlja na tekmo.Mislim,da bo kar lepo samo vreme naj nam služi pa bo vse OK.Proga se pripravlja in mislim da jo bomo do tekme speglali, da bo kar samo šlo.No naj bo kakor hoče delamo vse kar je možno,da bi bili udeleženci zadovoljni.
Lepo se imejte in uživajte,kjer koli že ste. Jožko
Uporabniški avatar
 Dušan
#39850
Tu smo tu Jožko, naj te nič ne skrbi! Vsak po svoje preživljamo predmaratonske dneve! Eni na treningih, drugi na tekmah nabiramo moči!

Pozdrav!

Dušan
 Jožko
#41398
Halo!V tako lepem dnevu,kod je danes je verjetno malo kdo doma in tudi jaz nebom več dolgo.Malo pregledujem forum in ugotavljam,da je toliko prireditev povsod okoli da neveš kam se odpravit.No jaz imam pripravljen načrt. Za danes do Črne prsti in potem proti Petrovem brdu če bo zneslo.Sproti obesim kakšen trak in izkoristim prijetno z koristnim.
Tudi vam želim lep dan in polno uživancije kjer koli že boste,mogoče pa se skom še srečamo,če boste kaj na našem koncu.Pa lep pozdrav Jožko
 Jožko
#42890
Hojla!
Še nekajkrat se bom oglasil na teh straneh,do pričetka našega maratona.Upam,da smo vam z pomočjo TForuma podali dovolj podatkov o dogajanju in organizaciji maratona štirih občin.Mislim,da je ta forum res velika stvar za vse organizatorje in seveda tudi za tekače ki dobijo vse,kar jih zanima o vseh tekaški prireditvah.
Tako vse skupaj še enkrat prisrčno povabim na naš maraton,prav tako tudi tiste,ki si še ne upate na tako preizkušnjo pridite in si oglejte kako to izgleda in naslednje leto se boste sigurno udeležili našega maratona.
Lepo se imejte in lep pozdrav vsem skupaj . Jožko
 klavdija
#43022
Pozdravljeni tekači!
Jože - hvala, da nas obveščaš o vsem. Mislim, da smo vsi zaposleni s pripravami na soboto. Jaz predvsem s psihološkimi (nočni pohodi po progi ipd..), Mateja pa razmišlja o projektu, kako spraviti pivo na Porezen... Za vreme sem slišala, da ste ga naročili, tako pri vremenarjih, kot tistemu nad nami. Ni kaj, za vse je poskrbljeno, le okrog moramo priti. "Zmorem, če to verjamem".
Komaj čakam trenutka, ko bom na Poreznu zagledala slavni "skret" in potem še Matejo... Se splača potruditi!
No, pa fanj se imejte in čim manj sanjajte o Maratonu (bo še prehitro tu).
Se vidimo!
 aleksander
#43026
Ma eno piksno piva spravit na Porezen pa res ni tak problem...sam v želodčku ne velja :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 Dušan
#43081
klavdija napisal/-a:No, pa fanj se imejte in čim manj sanjajte o Maratonu (bo še prehitro tu).


Pozdravljena!

Ja iz tvojega pisanja je pa res zaznati en tak majhen strah ali pa veliko "spoštovanje" do tekme! Kar se mene tiče ... si želim sanjat o Maratonu! In že komaj čakam, da po prvem klancu tam nekje na Kovcah začnem prepevat!

Lep dan želim!

Dušan
 klavdija
#43178
živjo,
Tisto pivo na Poreznu je simbolično. Zame to pomeni, da se mi splača iti na Porezen in da ne obupm v Hudajužni.
Dušan, kar močno me stiska... Tako je, ko hočeš z glavo skozi zid in si trmast. Ja, vsa prigovarjanja mojega moža niso pomagala, da bi se premislila. Sedaj je pa prepozno. Obljubo je treba držati!
Sem pa ravnokar pregledala število prijavljenih. Supeeer! Bo res pravi tekaški praznik.
Se vidimo jutri!
Uporabniški avatar
 Dušan
#43193
Klavdija, brez panike! Verjemi vase, pa bo šlo! In ... pri takih odločitvah ne smeš poslušati drugih ... prisluhni sebi!!!

Se vidimo jutri!

Pozdrav Dušan

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA