Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#305874
Jožko, mejčkena pomota - ker jaz obdelujem, pripravljam in hranim naše Zajčke je situacija takšna:
- Zajec za 6 ur v oranžnem dresu in sliši na ime Renato
- Zajec za 8 ur v rumenem dresu in sliši na ime Brane

Zajca, ki sliši na ime Marjan še nimamo, bi pa res lahko postavili ta pravega atletskega zajca, ki vleče ta prve in na tri četrt proge (Poreznu 8) ) odstopi. Marjan, a se javiš ?

lp
#305913
zz top napisal/-a:Enega pa poznam,samo index TM zmanjša na pol pol pa :idea:

zz top... glih mal več kot za pol, pa bo tolk kot ima Marjan... z rukzakom...in...
Marjan ne bo odstopil... bo treniral na KBK-ju :D :lol: :wink: :) :P :roll:(upam)
#306246
Pozdravljeni!
Prva cvetka PUŠELJCA je padla in to zelo lepo, kot berem iz poročil. Tudi udeležba je bila rekordna, kot so mi povedali. Upam, da je k temu pripomogel tudi PUŠELJC :D
Drugi cvet bo Ratitovec, ki bo po meni znanih podatkih tudi lepo uspel v to sem prepričan :D Do tretje cvetke v Pušeljcu pa je v tem trenutku še 25 dni, 0 ur in 0 minut Zdej je pa stanje že drugače hehe.
Kar pa se tiče GM4O pa bodo v kratkem sledile informacije na celi črti, kar nekaj jih bo :D
#306314
Dogajanje bo res kar pestro in upamo, da se boste na Prvem Pravem gorskem maratonu počutili, kot DOMA. Mi bomo za to naredili res prav vse, kar je v naših močeh. Tako, da pohitite še z zadnjimi prijavami in mi z zadnjimi pripravami na 12. GM4O prvi pravi gorski maraton v Sloveniji :)
#306425
Pozdarvljeni!
Že nekaj časa se sprašujemo, koliko bo letos plačanih prijav? Nekaj stav je že padlo, če se še kdo upa napovedati število plačanih prijav do petka 14.6. dobi štartnino za 13.GM4O, ki bo naslednje leto ;)
#306449
Jožko živ :D Ne upam napovedati število prijav in tudi, kaj pa vem, ziher bi faliu :lol: Sem pa "miljontno" prepričan, da se bomo počutili kot doma, ker smo se že kdaj...večkrat :clap:
Uspešno pripravo želim tudi letos :laola
#307498
Jaz sem eden izmed ta zadnjih. :) Ker je bilo 'psiha' malo slabsa, priprave so tudi malo trpele zaradi tega, pa tudi vremena, pa sem potem mal okleval. Tako da sedaj drzim pesti za lepo vreme in se hkrati veselim in tudi malce bojim te preizkusnje. Ampak zelja je pa mocna. :)
#307708
Zatišje pred nevihto?
Nikjer nikogar, zato jaz potiskam to temo na vrh. Najboljša gorsko-tekaška tekma v državi - na forumu pa kot da se nič ne dogaja. Naša že kuha makarone, makarone...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA