Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

Uporabniški avatar
 zz topka
#370758
Četrta cvetka je pod streho. :D
Štirih moških na četrtem teku ni bilo, tako da je Pušeljc osvojilo 18 moških in 3 dame.
V vseh osmih Pušeljcih sta sodelovala Anton Knavs- Tonek in Pavlo Šorli. Pri damah pa kraljuje s sedmimi Pušeljci Mihaela Tušar. :clap: :clap: :clap:

Vseh dam, ki so do sedaj sodelovale na Pušeljcu, je 33. In te so opravile skupaj 72 Pušeljcev.
Vseh gospodov pa je 102 in ti so skupaj opravili 235 Pušeljcev.
Vse o vsem pa najdete v spodnji datoteki:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
:laola
Čestitke vsem in hvala!
Slika
 TONEK
#370759
Hvala za obsežno delo, Valentina!
Če se bodo Jožko, Brane, Boštjan...še naprej tako lepo trudili z organizacijo tekem, bom pa tudi jaz poskusil vztrajat vsaj še dve leti. :D
Uporabniški avatar
 majcka
#372172
Topka....ker vem, da so rezultati od PTRF pomanjkljivi, ti lahko zaupam, da je moj čas 19:26 na 70+ km. Lahko preveriš na Stravi, da nič ne manjka. :--
Uporabniški avatar
 zz topka
#372174
Ma, sej jast vem, da si pršla v cilj, zato pa sem tam ? nardila in pustila, da mi šefi prow uradno pocahnajo, da so rezultati ok. Zato pa še nisem "vrgla"proč ostalih, ki jih ni blo na tretji rožci...
Evo, grem takoj zdej vpisat tvoj cajt, da boš lohk spala :-D :lol: :drink :heart
 TONEK
#372281
Odlično si ga uredila, Valentina! Drugo leto ti ga jaz predam - lastnoročno.
Hvala za tvoj trud.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA