Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

 TONEK
#357068
Topka, ti, ki si bolj pri skledi ali prav razumem; Podlonk ženske, Železniki moški, kot je bilo do sedaj. Če je tako, sem s Pušeljcem zaključil :--(
A je kaj več znanega o veteranskem prvenstvu?
Uporabniški avatar
 zz topka
#357094
Si bom sposodla kar to temo, k je bolj domača Graparjem ...in tudi, da pršparam kakšen list še za naprej, ker zdej se ponuca enih papirjev za borzo LM :lol:
Dans sem jast prišla na vrh mojga Školja, odprem bukvo za se podpisat,... in gledam,...datum današnji... Dakskobler? Igor? Podbrdo?
Ma, kolk lepo, da nismo sami domači v bukvi. Da je pa nekdo iz Baške grape... to sem bla pa zares še tolk bolj kontenta. :clap: :D
Ma, kej je kej žlahta, Jožko? :?:
Slika
Uporabniški avatar
 majcka
#357181
TONEK napisal/-a:Topka, ti, ki si bolj pri skledi ali prav razumem; Podlonk ženske, Železniki moški, kot je bilo do sedaj. Če je tako, sem s Pušeljcem zaključil :--(
A je kaj več znanega o veteranskem prvenstvu?


Tonek, na veteranskem prvenstvu moški M55 do M75 štartajo na progi B....to je skupaj z ženskami....a ti je to zdaj kaj bolj všeč???? :wink:

Samo ne me pa vprašat, če to velja za Pušeljc. :-- :-- :--
 TONEK
#357185
Majči, dobiš lubčka na oba lička :D
Valentina, ni prilepljen, je pribit (ne zameri, Jožko!) pa bolj malo je dobrih vesti s sejma... Se boš mogla kar ti preBukirat :--
 Jožko
#358942
Pozdravljeni dragi prjatli in še posebej naša Valentina :)

Ravno sedaj poteka debata in mislim, da bo v kratkem objavljeno, kaj vse šteje za PUŠELJC. Bodite brez skrbi za vse e bo našlo pravilno štartno mesto :D
Kar se tiče pa vpisa v knjigo je Igor Dakskobler sigurno iskal kakšne lepe rožice po tvojem hribčku. Igor je velik res velik strokovnjak na področju lepih planinskih rožic. Nisva pa nič v sorodu vsaj midva zato ne veva. Drugače pa obljubim, da bom od danes naprej bolj pogost na TF, saj je to res edini pravi Tekaški Forum.
Lepo se imejte in lep pozdrav iz prelepe Baške Grape :D
 Jožko
#358962
Hojla Valentina

Zdej se me pa pet mescev ne boš reila hehe.
Kot sm včerej napisal da se nekaj dogaja evo prilepim še tle gor pogoje za PUŠELJC s strani teka na Ratitovec.
Lep dan vsem iz prelepe Baške grape :)

Zapis Braneta Cenčiča

No smo s počitnic.
Zdaj pa da še razložim, kaj letos pri teku na Ratitovec šteje za Pušeljc 2018.
Pravzaprav šteje vse:
- obe progi, na katerih nastopajo tekači in tekačice v okviru pravil za nastop na svetovnem prvenstvu veteranov (s štartom v Železnikih ali Podlonku)
- open race za moške s štartom v Železnikih
- open race za ženske s štartom v Podlonku
Bo to bolj podrobno dodano in objavljeno tudi v pravilih za Pušeljc 2018.
Na Open race v okviru teka na Ratitovec se lahko prijavi vsakdo. Torej kdor ne more (zaradi pravil) ali ne želi nastopiti na svetovnem prvenstvu!! Je pa Open race za moške samo na dolgi progi s štartom v Železnikih, na krajši progi ga ni.
Tonek upam, da sem te spravil ob 18 cekinov :D
Lep večer še naprej, Brane
Uporabniški avatar
 zz topka
#359941
Ker je nedelja bolj za lenuharit, sem skor zagotovo na koga pozabla, zato PROSIM ZA MOREBITNE REKLAMACIJE!
In če slučajno nisem nobenga pozabla, lohk pa da excel v nedeljah tudi prav ne dela? 8) :lol:
Tako, da, to bi bila zaenkrat tabela tistih, ki ne spustite cvetk. :D
15 žensk in 45 moških
( oz.44, ne vem, če se šteje Lotriča, k ima na KBK dnf, ma , najbrž da ne?)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
:clap: :clap: :clap:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA