Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#315290
Tudi letos se je ekipa GM4O odločila, da bo sodelovala na sejmu »Tečem«, ki poteka na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani , od 24.10. do 27.10.2013, v sklopu Ljubljanskega maratona. Poiščite našo stojnico, vstavite se pri nas in malo pokramljajte, da nam ne bo dolgčas. Seveda pa najbolj pogumne in zveste GM4O-ju vabimo, da se na sejmu že prijavite in poravnate startnino za 13. GM4O, ki bo 21. 06. 2014. Ne bojte se! Letos ostaja trasa maratona enaka, na njej ne bo nobenih novih presenečenj. Poskrbeli pa bomo za presenečenje na sejmu. Pripravili smo nagradno igro, v kateri bo sodeloval vsak, ki bo odgovoril na vprašanje in nagradni listič odvrgel v škatlo. Organizatorji bomo po končanem sejmu »Tečem« pregledali odgovore, pravilni odgovori bodo odšli v žreb za nagrade, ki jih bo kar 25!

Nekaj nagrad za lažjo odločitev vam že sedaj sporočamo, še kakšna pa naj ostane presenečenje:

ŠTARTNINA NA KBK
ŠTARTNINA NA TEKU-u NA RATITOVEC
ŠTARTNINA NA TEKU- u NA ČRNO PRST
NOČITEV NA ČRNI PRSTI Z ZAJTRKOM
VSTOPNINA TOLMNSKA KORITA
KOLESARSKI ZEMLJEVID
VODENO KOLESARJENJE PO VRHOVIH BAŠKE GRAPE

Pridite spoštovani prijatelji GM4Oin krajev v prelepi Baški Grapi, oglasite se na naši stojnici!

Ne bo vam žal, pri nas ste vedno na prvem mestu!
#315479
Pozdravljeni!
Kar nekaj prijateljev in dolgoletnih udeležencev je včeraj obiskalo našo stojnico na gospodarskem razstavišču, prijetno je bilo poklepetati z vami spoštovani prijatelji - hvala :D Ravno tako pa nas je obiskalo kar precej novi kandidatov za udeležbo na GM4O in nekaj najbolj korajžnih se je tudi že prijavilo :)Upa, da ste z našimi informacijami bili zadovoljni - Hvala tudi vam :D
No mi smo vam na voljo vse do nedelje ko se Ljubljanski maraton konča :D
#315528
Ja, fletno, vstopila skozi izhod ven pa nisem znala :). Nobene gužve na izdaji, veliko znanih obrazov, imam nove nogavičke tekačkice, cel kup prospektov in novih informacij ter novo Mravljetovo knjigo.
Če imam že vse ostale, od Kiliana, Karnazesa, Pence .... bi bila prava sramota, da mi manjka knjiga slovenskega dolgoprogaškega guruja. Žal mi je le, da mu je nisem dala podpisat. Pa tam je bil ! C c c

Še mal... pa stečemo...capa capa
#315545
Pohvala organizatorju GM4O:
Prijavila sem se in vplačala štartnino, 40€ , brez peemisleka in brez opozorila kolegice na prijavah, da imam svoj čip.
Naknadno (hvala za opozorilo Tomaž77), sem reklamirala višino plačila, pa je gospod brez iskanja papirjev, brez nekega cirkusa vrnil 3€ štartnine (ki sem jo seveda takoj porabila).

Danes pa sem preejela obvestilo organizatorja na e-majl, da naj sporočim štev. TRR za vračilo preveč plačane štartnine.

Presenečena sem, kaj presenečena, skoraj šokirana, da so reagirali tako hitro in tako korektno. Seveda sem jih obvestila, da sem preplačilo že prejela in se zahvalila.

Še en dokaz o vrhunskosti organizatorja.
TOOOO :laola
#316230
Pozdravljena Maca
Hvala za pohvalo in res še enkrat se opravičujem, ampak se da vse lepo uredit, če so seveda ljudje zato. Organizatorji se pa seveda zavedamo, da teke organiziramo zaradi in za tekače in njim - vam se moramo tudi prilagoditi. Seveda vse v mejah normale in zmogljivosti :D
Na GM4O pa se tega, da je pri nas vsakdo PRVI že dolgo časa dobro zavedamo in stremimo k temu v vseh pogledih in želimo vse te stvari samo še izboljšati :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA