Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#325404
Spoštovane tekačice in tekači
GM4O je pred vrati! Nas organizatorje čaka še dober mesec priprav, ki bodo vsak dan bolj pospešene, vas tekače pa še nekaj trdih treningov in nato počitek do štarta :D
Priprave tečejo po planu, ureja se proga in vse, kar je pač s tem povezano. V letu 2014 priakujemo na štartu cc 350 / 90 udeležencev za katere pa bomo poskrbeli tako, kot vedno enostavno povedano, dobro :D
Za vse, ki pa bi želeli na ogled trase pa par nasvetov:
:arrow: Klasična proga se pravi na sedlo čez Suha ni še primerna za ogled (preveč snega)
:arrow: Koristite raje južno obvoznico na kateri pa je še nekaj podrtih dreves
:arrow: Tudi na trasi iz Hudajužne proti Durniku je še nekaj podrtega drevja
:arrow: Če bi vas, karkoli še zanimalo me pokličite in izvedeli boste vse, kar vas zanima
Tako spoštovani prjatli, veselo naprej vsak v svoji smeri, da bomo na cilju 13. GM4O vsi zadovoljni z opravljenim delom :D
#325504
Ta tema sodi na vrh. Jožko, imaš mogoče podatek, koliko tekmovalcev se je udeležilo na vseh tvojih tekemah. Mislim, da ne več kot 5. Jaz sem žal, zvedel zate šele na tretji.
#325536
TONEK napisal/-a:...Mislim, da ne več kot 5. Jaz sem žal, zvedel zate šele na tretji.


Ob obletnici leta 2012 jih je bilo 8. Koliko jih še ostalo pa bi moral preveriti.
#325605
Pozdravljeni
Ja res ni jih prav veliko, ki so odtekli vse GM4O, pa, kot vedno se jih nekaj najde :D Drugače pa, kot sem že napisal glede dela proge za Črno Prstjo je še zelo, zelo snežena in ne se je še lotevat. Počakajmo, da vidimo kaj bo naredila Zofka in ledeni možje pol pa bomo najlažje pod sončno upravo vse zrihtal tako, da bo prav :D
#327104
Pozdravljeni!
No sedaj smo pa res že tik pred vrati 13. GM4O in evforija narašča na vseh nivojih. Vsak dan se kaj dogaja in vsak dan se na progi kaj postori :D Včeraj smo progo na odseku Robar - Podbrdo lepo očistili s skupino varovancev VDCja (varsveno delavnega centra) iz Tolmina. Prelep dan smo pripravili ljudem, ki imajo malce drugačne potrebe kakor mi. Z velikim veseljem sem jih pospremil na temu delu, ki ni za kratek pohod preveč zahteven. Veliko je bilo vprašanj, odgovorov, smeha in dobre pozitivne energije. S takimi ljudmi, ki vse stvari vidijo malo drugače je obogaten v letošnjem letu naš maraton :D
V sklopu GM4O bomo letos prav za VDC organizirali velik dobrodelni koncert, kjer se bodo zbirala sredstva za nakup in postavitev dvigala v njihovih prostorih :D
Lepo in pametno se je za trenutek ustaviti in se zamisliti, koliko truda, volje je potrebno vložiti, da premagaš GM4O, koliko truda in volje je potrebno vložiti, da organiziraš GM4O in kako malo je včasih potrebno v tem norem času hlastanja po dobrinah, da postaneš član skupnosti VDCja. In prav zato me je včerajšnji dan obogatil in mi dal novih dragocenih izkušenj, volje in novih razmišljanj o času, ki ga živimo :D
Hvala vam dragi uporabniki, hvala direktorici Sandri in spremljevalcu Matevžu za lep in doživet dan v naši prelepi Baški Grapi.
#327150
Pozdravljeni
Trasa ni še v celoti kopna je pa možen prehod vendar lepo po pameti :)
Ni pa tudi še v celoti pokošena tako, da rezervne nogavice pridejo prav.
Pa lepih in prijetnih dni vam želim.
#327178
Nataška, tako lepa tekma, ki jo celo leto čakam, da pride na vrsto, ti se ji pa tik pred zdajci odpoveš. Te bom Jožkotu zatožil.. :(

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA