Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#332409
MitjaG napisal/-a:Kolk pa kaj načrtujete, da bo čas zmagovalca ?
Limiti ?


Valentina, ni treba spati za tole,a li pač :D :D
Moja prognoza: čas zmagovalca ca. med 14. in 14,30 ur :D
Limit bi moral biti 30 ur ali še kakšno več za malco :D , a tu ima glavno besedo Joško 8)

Drugače pa vsi pozdravljamo dogodek! :clap:
#332411
Pozdravljeni!
Ker nikakor ne morem do svojega gesla pišem, kar s Tedijevega :D Me res veseli, da se odvija ta prava debata okrog našega treila :) in od ta pravih treil tekačev :clap:
Kar se tiče časa zmagovalca predvidevamo tudi mi čas tam nekje okrog 15 ur, ker prav vse svetovne zvezde verjetno ne bodo prišle hehe. Mislim pa da je pri nas toliko dobrih ultra tekačev, da bo ta čas sigurno tam nekje in če bo, bomo vsi :clap: z vsem, kar bo mogoče :D
Za limitni čas pa smo tudi mi predvidevali 30 ur :) ni pa še določeno :)
Sedaj imamo traso prehojeno in po večini tudi izmerjeno, postavljamo še okrepčevalnice in mesta z zdravniško oskrbo, mesta, kjer boste imeli možnost preoblačenja in preobuvanja, in še vse, kar imamo v mislih :D Trail Pušeljc bo tekačem ponudil več, kot ostali treili :)
Valentina ti kar pridi tamlade ti naštimamo brez skrbi, če jih pa ne bo bo pa kakšen tastar pršu prav hahaha. No malo za šalo malo za res :)
Vse, kar vas zanima ali vse, kar bi nam radi povedali, svetovali vam bomo hvaležni. Kar nekaj dobrih zadev smo že slišali in več ko jih bomo boljše bo.
Hvala že vnaprej :)
Jožko
Nazadnje spremenil Tedi, dne 01 Nov 2014, 04:24, skupaj popravljeno 1 krat.
#332431
TONEK napisal/-a:Če pa se midva pojaviva, Valentina, bodo morali pa ta venček organizirati na prestopno leto. :mrgreen:

Hihi, Tonek, pole greva 2016 ? Slika 8)

Tedi napisal/-a:Kar se tiče časa zmagovalca predvidevamo tudi mi čas tam nekje okrog 15 ur, ker prav vse svetovne zvezde verjetno ne bodo prišle, hehe. Mislim pa da je pri nas toliko dobrih ultra tekačev, da bo ta čas sigurno tam nekje

Hihi, ma jast prav vidim Zupančiča, kako že po Garminu šari in računa, računa, Slikakje bo kakih par urc pridobil...Slika :shock: :D

Ja, svaka vam čast, organizatorji, da se lotite še kaj takega. Ups, moram po slovensko: VSA VAM ČAST! Slika
#332439
Kako hitro smo vsi v časih?! Pozabljamo na to, da tisti ki bo dalje na poti bo dalj časa užival lepote narave! Ali ni to bistvo teka v naravi oz. trail teka? Sicer pa pohvale ekipi za idejo in ko vem kdo je zraven lahko rečem že zdaj tudi za odlično izpeljano tekmo. Nekaj me že srbi tam pri petah in najbrž bom prišel uživat v prelepi naravi!!!! :clap:
#332524
Pozdravljeni
Vanja, če se boš res odločila za udeležbo na traiilu ti varstvo za tvoje otročičke in kužeka uredimo, kar pri nas v Grapi. Imamo v svoji ekipi tudi vzgojiteljice in babice, ki jih bomo zaposlili s takim koristnim delom. Ideja ni slaba kajne, za 3 dni odpremo vrtec otroški in pasji. Super se mi zdi ta ideja in bomo o njej resno premislili. Vse ostalo pa poteka po planih in po praznikih naše aktivnosti grejo naprej s polno paro :D
Lep pozdrav vsem, Jožko!
#332543
Današnji krog je bil bolj kratek, kolovratil sem iz Železnikov proti Podlonku in po enih drugih variantah nazaj, zašpilil sem ga v dobrih dveh urah: https://plus.google.com/photos/11019977 ... 8557465201
#332792
Pozdravljeni!
Hvala Venclju in Branetu za čas in trud, ki ga skupaj vlagamov ta projekt. Ravno tako tudi vsem drugim na vseh odsekih trase, Boštjanu, Zdravkotu, Andražu :) In še jih bo moralo biti, da bomo lahko zadevo spravli pod streho :) Včeraj je bil res dan, ki nam je služil tako, kot smo si zamislili. Trasa je zaokrožena in sedaj pa sledi samo še boj z birokracijo, ta bo po moje najhujši. No pa kakor koli mi gremo naprej :)
#332874
Pozdravljeni!
Tudi birokrati so rekli, da bo nekako že šlo :)
No v ponedeljek pa dorečemo še mi ob 19.00 v Jakovkni hiši v Podbrdu :)
Sestanek ožjega organizacijskega odbora Prve prave Ultra trail preizkušnje pri nas.
#333011
Pozdravljeni!
Prvi uradni sestanek pobudnikov Ultra treil Pušeljc smo včeraj opravili. Sestali smo se ljudje podobnih misli in pravih idej bi lahko rekel. Dolg in konstruktiven sestanek je to bil ampak temelji morajo bit dobri, da hiša dolgo stoji. Sadove našega sestanka, ki ni bil zadnji heeh pa izveste še letos :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA