Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#333030
vanja napisal/-a:Meni je že ime teka tako všeč, da ne vem, kako se bova z možem zmenila... Edino, če do takrat najdemo varuško za naše otroke/zverino? No, v vsakem primeru bom tam, vsaj navijat pa pridem! :D


Kar pocukaj me za rokav! Sem se tla javit za prostovoljko, pa sem lahko tudi take sorte :wink: .
#333082
Jožko napisal/-a:Imam predlog Vencelj, Ratititovec - Soriška - Petrovo Brdo - Podbrdo. Ta del nam še manjka potegnjen z merilno napravo :)


Sem za, le logistiko bo treba porihtat, to mi je "najšibkejši člen", zato se vedno odločam za kroge z začetkom in ciljem na istem mestu (ne maram drugih obremenjevat s svojimi "problemi").
Ponavadi začnem razmišljat, kako bi traso vpletel v krog... :roll:
#333133
vencelj napisal/-a:
Jožko napisal/-a:Imam predlog Vencelj, Ratititovec - Soriška - Petrovo Brdo - Podbrdo. Ta del nam še manjka potegnjen z merilno napravo :)


Sem za, le logistiko bo treba porihtat, to mi je "najšibkejši člen", zato se vedno odločam za kroge z začetkom in ciljem na istem mestu (ne maram drugih obremenjevat s svojimi "problemi").
Ponavadi začnem razmišljat, kako bi traso vpletel v krog... :roll:


...in merilna naprava, sem brez... :mrgreen:
#333372
Obvezna oprema, ki jo morajo udeleženci imeti in jo nositi po celi trasi s seboj:
• štartna številka na vidnem mestu:
• bidon za vodo ali manjše flaškice, vendar ne manj kot 1 liter tekočine
...


A meh z vodo pa ne šteje? :P
#333383
5r002 napisal/-a:A meh z vodo pa ne šteje? :P


Seveda da šteje, še posebej če dodaš S(meh) 8)

Smo želeli povedati, da ni obvezno imeti meh z več kot 1litrom tekočine, nekaterim bolj paše manjše plastenke, za razporeditev teže...

Posebej verjetno ni treba navajati, da naj bo tekočina brezalkoholna :beer: :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA