Traili za mlado in staro od 1 - 100km: MINI GM4O 1 -3km, GT 12 km, GM4O 42km in UPT 100km. Tretji vikend v juniju je Podbrdo center gorskih tekov. Vse od dogajanju tudi v tem forumu.

Moderatorji: Jožko, Tedi, klavdija

#339004
Za jutri se obetajo kar dobri vremenski pogoji. Sonce za oblaki, temperatura nad vse primerna, mogoče malce več pozornosti pri spustih zaradi mokre podlage.
Uf, komaj čakam.
#339006
zigaa napisal/-a:A rabi kdo prevoz iz LJ? Oz. če ima kdo prazen avto se lahko js priključim zravn :)


Če greš na UPT, greš lahko z mano. Štartam okoli 3:10 iz Domžal, torej malo pred pol 4 grem mimo Ljubljane. Če ja, piši na 041 626 36 štiri. Se kmalu vidimo, Urban
#339025
Čestitke vsem "ultrašem", ki ste že v cilju, ostalim pa še malo vzpodbude, da bo cilj čimprej realnost.

KBK oz. ŠDMH ekipa iz Kopačnice oz. Blegoša!

Dodajamo še link do slik nastalih v Kopaćnici, kjer je bila kontrolna točka in oskrbovalni center UPT-ja:

https://plus.google.com/photos/105881986614962550962/albums/6162532202639075793/6162536447524111154?sort=1&pid=6162536447524111154&oid=105881986614962550962
#339070
Moja prva prava ultra. Zmogel sem jo v 21 urah in 43 minutah . Šlo bi tudi hitreje . Vendar čemu? Prva želja je bila priti do cilja v limitnem času 30 ur , po možnosti se približati 24 uram .
Bilo je lepo in težko , vendar nepozabno. :D :D :D
Vreme nam ni prizanašalo . Doživeli smo meglo na Črni prsti in ponovno na Poreznu, močan dež na Črnem vrhu , sonce na Blegošu s čudovitimi razgledi na sveže pobeljene vršace Karavank , Julijcev in Kamniških Alp. Sledil je nočni vzpon na Ratitovec ,ki nas je pričakal z močnim vetrom in mrazom blizu ledišča. Sledilo je čarobno prečenje po trdi temi do Sorice in še drseči spust s pobočja Porezna v Cilj . CILJ !!!
Prihod v cilj je organizator vsakega tekmovalca najavil z raketo , s pravim ognjemetom , v cilju pa nagradil s flaško piva in prijaznim sprejemom . :clap: :clap: :drink
Priznam, pred prihodom v Kopačnico sem razmišljal, da bi kar nehal . Vendar je bilo na okrepčevalnici toliko pozitivne energije sotekmovalcev , vzpodbudnih besed in prijaznosti domačinov, da so negativne misli hitro izginile.
Ta ultra mi bo ostala v spominu po odlični organizaciji, velikem število okrepčevalnic , prijaznih ljudeh na poti , čudoviti naravi in še in še . Aktivne so bile vse organizacije civilnega življenja v krajih , po katerih je potekala trasa teka , od lovcev do gasilcev in gorskih reševalcev , kmetov , osnovnošolcev , mladine..... Kot na veselici . Ali je sploh kdo manjkal ?
Na poti sem bil v glavnem sam , vendar sem imel nenehno občutek , da me spremljajo nevidne oči reševalcev . V skupinah in posamezno so kontrolirali pot sredi noči in nas preštevali od ene kontrolne točke do naslednje .
Hvala vam vsem !
:laola
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA